Co z nimi?

Rozwiązane7.68K views
0
0 Comments

Wybaczcie, jeśli pytanie brzmi głupio, ale dopiero poznaję ten zespół. Zdążyłam ich już bardzo polubić, ale martwią mnie wszelkie informacje o ich przerwie. Jest to tylko tymczasowe? Nie kończą swojej działalności? Domyślam się i mam nadzieję, że nie. Jak myślicie, na jak długo nas ‘opuszczają’ ?

Add a Comment
0

Prezentujemy takie szybkie podsumowanie:

Po wydaniu Blurryface twenty one pilots zrobili dwie ŚWIATOWE trasy koncertowe: Blurryface Tour i Emotional Roadshow. Byli w sumie w Europie 4 razy na przestrzeni 2 lat. Grali w Meksyku, Azji, Australii, na największych światowych festiwalach, z Tylera zdarli koszulkę podczas festiwalu Reading. Nawet przyjechali na koniec świata, znaczy do Polski.

twenty one pilots po premierze Blurryface wydali dwie nowe piosenki, Heathens i Cancer. Występowali w Saturday Night Live, na VMAs, AMAs, dostali Grammy. Na koniec zorganizowali kolejną trasę, Tour de Columbus, i pokaz sztuki fanów. Tyler musiał się przeprowadzać, bo fani nie uszanowali jego prywatności. Josh musiał uciekać przed krzyczącymi fanami na rowerze. Urodziny Josha musiały zostać przerwane przez policję, bo fani czołgali się przez krzaki pod płotem.

To wszystko zajęło im tylko dwa lata. Dwa lata ciągłej pracy, z dala od rodziny, przyjaciół, świętego spokoju. Tyler i Josh zasługują na DŁUGĄ przerwę i mamy nadzieję, że jeszcze trochę to potrwa. Nie ma żadnych przesłanek wskazujących na to, że mieliby zakończyć karierę, więc proponujemy zrobić sobie kakao, gorącą kąpiel, wyczilować i cierpliwie czekać, aż Tyler i Josh zregenerują siły po latach ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego.

Pozdrawiamy serdecznie.

PS. Ta wyczerpująca odpowiedź nie jest naszą bezpośrednią reakcją na to konkretne pytanie autorki, lecz raczej listem otwartym do tych wszystkich osób, które zasypują nas, a także Tylera i Josha spanikowanymi pytaniami o ich przerwę.

Add a Comment
Write your answer.