TØP X POLSKA

Maj 2015

W maju 2015 roku, jeszcze przed oficjalnym wydaniem Blurryface, byliśmy na 3 małych koncertach w Wielkiej Brytanii promujących nową płytę. Wręczyliśmy wtedy zespołowi pierwszy album z fanartem i listami od polskich fanów. Nasz fanpage liczył wtedy około 200 osób, ale udało nam się zebrać wystarczającą ilość prac.

 

Udało nam się też chwilę dłużej porozmawiać z zespołem o polskich fanach, o koncercie w Polsce, o tym że jeździmy na koncerty do innych krajów. To właśnie wtedy powstał specjalny filmik od zespołu dla polskich fanów!

Luty 2016

Od początku 2016 roku zaczęło przybywać coraz więcej fanów. Na koncertach w Berlinie, Pradze i Wiedniu nasz kraj był reprezentowany przez wiele osób. Zebraliśmy wtedy od wszystkich podpisy na polskiej fladze, którą wraz z drugim tomem albumu od polskich fanów wręczyliśmy po koncercie w Pradze wręczyliśmy zespołowi.

Praga, 5.02.2016

 

Listopad 2016

3 listopada 2016 roku twenty one pilots po raz pierwszy wystąpili w Polsce! Koncert odbył się na warszawskim Torwarze i był wyprzedany.

ERS Warsaw na skróty:
playlista z koncertu (YouTube)
setlista
galeria zdjęć Brada Heatona

Administracja po raz kolejny miała okazję spotkać się z zespołem. Podczas bardzo krótkiego M&G wręczyliśmy im trzeci tom albumu z fanartami i listami, prezenty od polskich fanów, oreo, opaski koncertowe oraz specjalne koszulki. Zespół niestety nie wystąpił w koszulkach ale za to Josh wrzucił na swojego snapa zdjęcia prezentów, a Brad (fotograf zespołu) dumnie nosił opaskę.

Po koncercie zespół dodał na swoim Instagramie to zdjęcie z podpisem “Hang on Warsaw”. Brad również dodał to zdjęcie, na Instagramie napisał “Warsaw was beautiful”, a na Twitterze napisał, że miał ciarki jak zobaczył to zdjęcie przed edycją. Przyznał też, że jest to jego ulubione zdjęcie, jakie kiedykolwiek zrobił.