Wczoraj swoją premierę miał wyczekiwany album „Breach”, który już teraz określany jest jako kulminacja muzycznej opowieści rozpoczętej przez twenty one pilots przy okazji wydania ich wcześniejszego krążka.
Wczoraj, 10 września 2025 roku, wydarzyło się coś, o czym wielu fanów twenty one pilots marzyło od dawna – Polska stała się miejscem absolutnie wyjątkowego, światowego wydarzenia. W samym sercu Warszawy, w immersyjnym muzeum MELT, wybrana grupa 50 szczęśliwców miała okazję przedpremierowo posłuchać albumu „Breach”. To nie był zwykły odsłuch – to była podróż w inny wymiar, przeżycie, które trudno porównać z czymkolwiek innym.