O nas

Nasze pierwsze logo z 2013

Jesteśmy pierwszym i największym portalem o twenty one pilots w Polsce. Powstaliśmy w 2013 roku i odtąd zapewniamy najświeższe informacje o zespole w języku polskim. Początkowo operowaliśmy wyłącznie na Facebooku i Twitterze, mając zawrotne 100 lajków. 

Z czasem, gdy twenty one pilots zdobywali coraz większą popularność, nasza strona również się rozwijała. Poważnego ruchu doświadczyliśmy w okolicach premiery Blurryface. Wtedy też powstała nasza oficjalna grupa na Facebooku, Polish Skeleton Clique.

W maju 2015 roku, jeszcze przed oficjalnym wydaniem Blurryface, byliśmy na trzech małych koncertach w Wielkiej Brytanii promujących nową płytę. Wręczyliśmy wtedy zespołowi pierwszy album z fanartem i listami od polskich fanów. Nasz fanpage liczył wtedy około 200 osób, ale udało nam się zebrać wystarczającą ilość prac.

Udało nam się też chwilę dłużej porozmawiać z zespołem o polskich fanach, o koncercie w Polsce, o tym że jeździmy na koncerty do innych krajów. To właśnie wtedy powstał specjalny filmik od zespołu dla polskich fanów!

Nasza strona zdobywała coraz większą popularność, a my zaczęliśmy organizować konkursy dla czytelników i nawiązaliśmy współpracę z Warner Music Poland przy promocji zespołu w naszym kraju. 3 kwietnia 2016 oficjalnie otworzyliśmy naszą stronę w formie twentyonepilots.pl na platformie Tumblr.

Polska flaga w pierwszym rzędzie na koncercie w Pradze

Od początku 2016 roku zaczęło przybywać coraz więcej fanów. Na koncertach w Berlinie, Pradze i Wiedniu nasz kraj był reprezentowany przez o wiele więcej osób. Zebraliśmy wtedy od wszystkich podpisy na polskiej fladze, którą wraz z drugim tomem albumu od polskich fanów wręczyliśmy po koncercie w Pradze zespołowi.

3 listopada 2016 roku twenty one pilots po raz pierwszy wystąpili w Polsce! Koncert odbył się na warszawskim Torwarze i był wyprzedany. Naszą pełną recenzję koncertu możecie przeczytać tutaj, a na naszym Facebooku obejrzycie zdjęcia z koncertu autorstwa Brada Heatona.

Administracja po raz kolejny miała okazję spotkać się z zespołem, dzięki uprzejmości Warner Music Poland. Podczas M&G wręczyliśmy Tylerowi i Joshowi trzeci tom albumu z fanartami i listami, prezenty od polskich fanów, Oreo, opaski koncertowe oraz specjalne koszulki. Zespół niestety nie wystąpił w koszulkach,  ale za to Josh wrzucił na swojego snapa zdjęcia prezentów, a Brad dumnie nosił opaskę.

Po koncercie zespół dodał na swoim Instagramie zdjęcie z podpisem “Hang on Warsaw”. Brad również dodał to zdjęcie, na Instagramie napisał “Warsaw was beautiful”, a na Twitterze napisał, że miał ciarki jak zobaczył to zdjęcie przed edycją. Przyznał też, że jest to jego ulubione zdjęcie, jakie kiedykolwiek zrobił.

Natomiast nasz drogi znajomy Robert miał przyjemność przeprowadzenia wywiadu z Tylerem i Joshem.

Na początku 2017 roku pożegnaliśmy się z Tumblrem i przenieśliśmy stronę na własny serwer. W takiej formie funkcjonuje ona do dziś.

We are twenty one pilots, and so are you. |-/