Merch

Jeśli interesuje Cię zakup gadżetów/płyt TØP, koniecznie zapoznaj się z poniższym działem.

Adres oficjalnego sklepu TØP: twentyonepilots.warnerartists.net

Można zamówić coś do Polski? Tak.

Jak się za to płaci? Płacisz kartą (Visa Credit, Visa Debit, MasterCard, Maestro UK, Maestro International) lub PayPalem w momencie składania zamówienia. Nie ma możliwości zapłaty za pobraniem ani przelewem.

Jak długo muszę czekać na przesyłkę? W zależności od wielkości paczki i formy przesyłki, dostawa powinna być w przeciągu:

  • 1-7 dni roboczych (Standard Mail – paczka standardowa)
  • 1-7 dni roboczych (Recorded Delivery – paczka rejestrowana)
  • 1-3 dni roboczych (Courier – kurier)
  • Produkty kwalifikujące się do darmowej przesyłki powinny dotrzeć do Ciebie w okresie 1-7 dni roboczych od wysłania.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty? Nie, jest to europejski sklep więc płaci się wyłącznie za produkt i za przesyłkę.

Czy można płacić w złotówkach? Istnieje możliwość płatności kartą w Euro i Funtach – walutę możesz zmienić w prawym rogu strony. Wtedy nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata. Jeśli płacisz polską kartą w złotówkach, waluta jest automatycznie konwertowana w Twoim banku i pobierana jest niewielka opłata za przewalutowanie.

Gdzie są podane rozmiary ubrań? Rozmiary są podane przy konkretnym produkcie. Więcej informacji znajdziesz na samym dole strony.

Rzecz, którą chcę zamówić, jest “out of stock”. Co teraz? Niestety oznacza to, że produkt już nie jest dostępny i w 95% przypadków nie będzie on już dostępny.

Są jakieś inne sklepy?

  • Oficjalny sklep amerykański (store.twentyonepilots.com): zamawiając rzeczy w tym sklepie trzeba się liczyć z tym, że przesyłka będzie droższa i może zostać doliczone dodatkowo cło (podatek od sprowadzenia rzeczy spoza Unii Europejskiej). Na przesyłkę czeka się 3-5 tygodni.
  • Można też szukać rzeczy na stronach podlinkowanych niżej, ale nie mamy gwarancji, że będą one oryginalne: amazon.co.uk / amazon.de / ebay.com / fan.pl / impericon.com / emp-shop.pl / allposters.pl

Uwaga: nie popieramy kupowania merchu na stronach typu RedBubble, Aliexpress czy Allegro. Znajdujące się tam projekty są KRADZIONE, a ich autorzy i zespół nie otrzymują za to żadnego wynagrodzenia. Kupując oryginalny merch wspierasz zespół i artystów! Na naszej stronie nie otrzymasz żadnych odpowiedzi dot. merchu z w.w. stron.

Wspieramy natomiast młodych artystów z Clique i zachęcamy do kupowania rysunków, printów, koszulek i innych produktów z oryginalnymi projektami!

Gdzie kupię płyty twenty one pilots? W sprzedaży są dostępne: Vessel, Blurryface oraz poszczególne single, epki i wydania specjalne (m.in. winyle).

Czy dostanę gdzieś płyty Regional at Best, Twenty One Pilots (Self Titled) i No Phun Indended? Pierwsze dwie płyty twenty one pilots zostały wydane przez zespół zanim dołączyli oni do swojej wytwórni i zostały wycofane ze sprzedaży, więc w sklepach nie da się ich kupić. Czasami pojawiają się one na aukcjach internetowych i ich ceny zaczynają się na $1000. No Phun Indended, płyta solowa Tylera, nigdy nie została masowo wydana i jej oryginalne kopie praktycznie nie istnieją.