#AMAS 2016

Podczas gali MTV American Music Awards, prestiżowe statuetki co roku trafiają do muzyków, którzy odnoszą największe sukcesy w Stanach Zjednoczonych. twenty one pilots oprócz fantastycznego koncertu, pojawili się w the Microsoft Theatre w Los Angeles by odebrać aż dwie statuetki.

image

Standardowo przed uroczystością, Josh i Tyler uraczyli fanów ponadprzeciętną aktywnością w mediach społecznościowych. Linki do zapisanych snapów i galerii znajdziecie w dalszej części newsa.

W dniu rozdania nagród, top udzielili wywiadów stacjom radiowym takim jak: Radio Heff, Sirius XM Hits 1

image

ODEBRANIE STATUETKI AMAs W KATEGORII: Ulubiony duet lub zespół — Pop/Rock

image

“Witam… Em… Prawdę powiedziawszy nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego typu imprez, więc … dzięki za miłe przyjęcie. Jest sporo ludzi, którym chcielibyśmy podziękować – nie tylko za tę nagrodę, ale również za wszystko, czego doświadczyliśmy przez ostatni rok. Na wszelki wypadek, gdyby była to ostatnia nasza wygrana… Chcemy podziękować jednej konkretnej grupie. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że artyści przychodzą tu i mówią o swoich fanach, ale my naprawdę chcemy przebić się przez to całe zamieszanie i powiedzieć naszym fanom – zmieniliście nasze życie.

Nie wiem, dlaczego Was tu nie zaproszono.

Wysłaliście nas tutaj w zastępstwie i jesteśmy dumni z tego, że możemy Was reprezentować dziś podczas tej dziwnej rzeczy, w której uczestniczymy. Jeszcze raz, do naszych fanów, dziękujemy Wam bardzo. A do wszystkich innych, em (…) a, zresztą. Serio, jest w porządku.”

WYSTĘP

image

ODEBRANIE STATUETKI AMAs W KATEGORII: 

Ulubiony artysta rock alternatywny

image

Josh: Tyler powiedział, że jeśli kiedykolwiek wygramy kolejną nagrodę, będę musiał… być nieco bardziej rozmowny na scenie. (…) Wybrałem perkusję, żeby uniknąć gadania do mikrofonu przed Wami wszystkimi, ale oto jestem, tak bardzo zestresowany, że zaraz puszczę pawia…

Tyler: W porządku Josh. Em… dobra praca, tfu dobra robota. Myślę, że … mogliśmy… wygrać, ponieważ… nie udało się to zespołowi Coldplay. Em… A tak na serio… Nagroda w kategorii ulubiony artysta alternatywny… Muzyka na żywo zajmuje wyjątkowo ważne miejsce w naszej karierze. Jest też powodem tego, że tu stoimy. Dlatego chcielibyśmy dedykować ją wszystkim zespołom, próbującym tego dokonać, walczącym o siebie w rodzinnych miasteczkach, jeżdżącym w trasę, szukającym właściwej ścieżki i wszystkim ludziom, którzy chodzą na te koncerty, nawet małe. Muzyka żyje, a to dla nas wiele znaczy. Dziękujemy bardzo.”

image

GALERIA ZDJĘĆ

AMAs 21.11.2016 [+51HQ’s]

• AMAs 21.11.2016 [+55MQ’s]

• Instagram [+9HQ’s]

• Twitter [+18HQ’s]

SNAPY + + + & galeria

image

Podziękowania za fotografie dla: altlakecity, mikeypiff, siriusxmhits1, themorningmess, zachsang, radioheff,  Jeff Kravitz,  Michael Tran, Kevin Winter, hellaish,  gracewheaton_, chloeparrluth, mikekijanski, jennaajoseph

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.