Co się dzieje w Columbus, Ohio?

Wyobraźcie sobie, że przechodzicie starą, znajomą ulicą i nagle zdajecie sobie sprawę z tego, że zmieniła nazwę na “Twenty One Pilots”. Jakby tego było mało, nieopodal hotelu THE JOSEPH, który do niedawna żartobliwie kojarzyliście z wokalistą Waszego ulubionego zespołu, pojawia się sklep o nazwie “NED’S BAYOU”… Jakby tego było mało, znajduje się on na przeciwko salonu fryzjerskiego “BISHOPS”. Brzmi niewiarygodnie? A co powiecie na linię telefoniczną, w której rolę sekretarki odgrywa…

Nigel? Tak właśnie, Nigel. To jego głos fani mogą usłyszeć po wykręceniu numeru widocznego na banerach tajemniczego, zdobionego turkusową barwą pomieszczenia w centrum rodzinnego miasta Josha i Tylera:

 

Twenty One Pilots, oprócz numeru, na który może zadzwonić każdy zainteresowany (+1) 614 389-9196 postanowili uruchomić książkę telefoniczną Neda: <{•.•}> . Aby zostać dopisanym do tajemniczej listy wystarczy podać swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, miejsce zamieszkania (miasto), datę urodzenia i… nazwę użytkownika na Instagramie. Jesteście na tyle odważni, żeby oddać Nedowi swoje dane?

 

Niewiele wiadomo na temat tajemniczego pomieszczenia z Nedem w roli głównej. Pojawiło się wiele spekulacji na temat otwarcia sklepu z merchem, jednakże fani mają podzielone zdanie na ten temat. Wiemy kiedy i w jakich godzinach pomieszczenie będzie otwarte dla zainteresowanych:

 

Przypominamy, że podane godziny dotyczą czasu Amerykańskiego. Jednej z fanek udało się zajrzeć przez szparę drzwi do środka. Co ujrzała? Pojemnik z chlorem…

 

Podekscytowani?

2 thoughts on “Co się dzieje w Columbus, Ohio?

  1. Wiecie może czy jak podam numer w tych danych, to będzie mi ściągać jakieś pieniądze z konta? Czy to dopiero jak będę dzwonić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.