Co sie dzieje z twenty one pilots?

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na informacje o nowej płycie. Czy usłyszymy już niedługo nowe piosenki? Jakie są ostatnie nieoficjalne informacje i przecieki?

Ostatnio nasi ulubieni muzycy z twenty one pilots nie udzielają się w Internecie. Po zmianie wyglądu oficjalnych stron zespołu chłopcy zniknęli i każde ich zdjęcie czy informacja wzbudzają duże emocje.

Tyler

Parę dni temu opisałyśmy na twitterze historię fanki z Columbus, która spotkała Tylera i Jennę w Taco Bell i dowiedziała się od Tylera, że obecnie zespół się nie wychyla i dlatego nie zrobi sobie z nią zdjęcia. Więcej możecie przeczytać <<tu>>.

Tym bardziej byłyśmy zaskoczone jak zobaczyłyśmy dziś na instagramie Jenny te dwa zdjęcia:

I eat my way through a flight ? and he works ?

Post udostępniony przez Jenna Joseph (@jennaajoseph)

Tyler intensywnie pracuje nad nową muzyką. Czy piosenki są już gotowe? Czy Tyler tylko coś poprawia? A może tworzy zupełnie coś nowego inspirując się lotem samolotem? Bardzo chcielibyśmy to wszystko już wiedzieć!

Josh

Josh ostatnio był widziany z zespołem blink-182. Poleciał z nimi prywatnym odrzutowcem do Sacramento na festiwal City of Trees.


Dalej nie wiemy czy plotki o tym czy Josh jest (był) łysy są (były) prawdziwe. Trudno nam cokolwiek powiedzieć po tych zdjęciach a tym bardziej po bitmoji Josha na snapie…

Przed chwilą pojawiło się takie zdjęcie…


A na koniec

Nieoficjalne informacje / przecieki

Zauważyłyśmy dziś bardzo ciekawego tweeta, pochodzi on od pracownicy Fueled By Ramen, więc możliwe, że jest w nim trochę prawdy… Zgodnie z tym co usłyszała, bardzo możliwe, że w kwietniu/maju twenty one pilots przyjadą do Europy, a wcześniej zagrają parę koncertów w USA! Nowa płyta ma być pod koniec roku.

Ile w tym prawdy? To pokaże czas.

Czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki!

 

 

 

 

One thought on “Co sie dzieje z twenty one pilots?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.