Cover “Cancer” My Chemical Romance w wykonaniu twenty one pilots!

Nad ranem na kanale twenty one pilots na youtube pojawił się filmik z coverem “Cancer” My Chemical Romance. Cover został nagrany w ramach specjalnego wydania magazynu Rocksound, o czym można przeczytać więcej w tym newsie.

Fani wypatrzyli w filmiku między innymi okładkę książki Arthura Millera “All my sons”, książki która zainspirowała Tylera do nazwania zespołu “twenty one pilots”.

image

W RockSoundzie można znaleźć m.in. wypowiedź Tylera o coverze.

image

A poniżej mamy dla was luźne tłumaczenie jego wypowiedzi:

Kiedy zwrócono się do nas żebyśmy nagrali cover “Cancer” My Chemical Romance byłem bardzo podekscytowany. Ale też trochę się denerwowałem, że mam zmienić coś co było tak proste i dobre. Rzeczą, która się dla mnie najbardziej wyróżniała były słowa ‘I will not kiss you’ – ‘nie pocałuję cię’. To takie czyste/nieskalane słowa, ponieważ ta osoba mówi o swoich członkach rodziny, takich jak mama i bracia. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem piosenkę, to był fragment, który uderzył we mnie najmocniej i pozostał ze mną. Z tego powodu byłem bardzo podekscytowany, że będę mógł podejść do piosenki w nowy sposób. Poczułem, że mogę wyróżnić moje ulubione słowa, które potem stały się takim jakby refrenem. Mamy nadzieję, że oddaliśmy sprawiedliwość tej piosence…” 

Jak wam się podoba ten cover? Chcielibyście usłyszeć go na koncercie w Warszawie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.