Czym jest FPE?

6.24K views
0
0 Comments

W internecie można znaleźć bardzo dużo grafik związanych z FPE, ale o co dokładniej w tym wszystkim chodzi?

Add a Comment
0

F|P/E – the few, the proud, the emotional (słowa z Fairly Local)

Grafiki i zdjęcia z FPE są bardzo często związane z międzynarodowym projektem FPE, którego celem jest pokazanie zespołowi, że jesteśmy z nimi, że razem pokonamy Blurryface, chociaż na czas tego koncertu. 
Fani na całym świecie przygotowują takie same kartki z napisem i pokazują je podczas Goner. Na początku akcja miała być Fairly Local ale zdjęto je z setlisty, potem Fairly Local powróciło ale w skróconej wersji i zostano przy Goner.
Więcej info o projekcie na: fpeproject.com

Jakie jest znaczenie tych słów?

    the few [nieliczni] – bez względu na to, czy ilość fanów zespołu wzrasta, maleje lub pozostaje taka sama, w kontekście do wszystkich ludzi na całym świecie, wciąż pozostajemy relatywnie małą grupą; bliski i ceniony przez Tylera dziennikarz powiedział kiedyś “To jedyna taka nie-ekskluzywna* klika jaką kiedykolwiek widziałem.”
    the proud [dumni] – kiedy obserwujesz każdego słuchacza i jego osobiste życie, to słowo może nie pasować, jednak będąc świadkiem tego, że te indywidualne osoby gromadzą się w jednym pomieszczeniu, stając się w jednej chwili identycznie myślącym organizmem dumnym z: na pozór prostej i niedostrzegalnej rzeczy – tego, że żyją – to ma sens.
    the emøtiønal [emocjonalni] – tacy właśnie jesteśmy. tłumienie lub próba ignorowania tego, mogłyby być krokiem do nieistnienia. muzyka odbiera te najdrobniejsze emocje, chroniąc je i przytrzymując przy życiu. jesteśmy uczuciowi. to dobra rzecz.

*każdy może dołączyć do skeleton clique

twentyonepilots.pl edytował odpowiedź 9 stycznia, 2017
Add a Comment
Write your answer.