Jaka jest różnica między pokerem bez limitu a pokerem bez limitu?

358 viewsInne
0

Ponadto możesz zdobyć cenne doświadczenie w postaci punktów doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności bez ponoszenia żadnych kosztów pieniężnych. Najskuteczniejszym sposobem, aby nauczyć się grać w lepszą grę w pokera jest grać przeciwko przeciwnikom na żywo. Jest to jedyny sposób, w jaki będziesz mógł uzyskać informacje o grach, które grają inni gracze, i najbardziej naturalny sposób, aby nauczyć się dobrze grać w określonym typie gry.

Prawdopodobnie nie dostaniesz ręki przeciwko żadnemu graczowi, który ma 20 lub więcej (chyba że w garnku są pieniądze), więc dlaczego grać przeciwko trzem graczom (zakładając, że w garnku nie ma pieniędzy), jeśli nie wiesz, że w każdym razie będzie to akcja? Jeśli grasz prawidłowo w tej grze, jedyną różnicą, którą zauważysz w wynikach, jest to, że możesz grać przez długi czas – ale to, po.poker-mine.com co otrzymasz od bogów pokera, będzie dokładnie takie samo jak zawsze – wygrasz.

Gdybyś mógł je zobaczyć, wiedziałbyś? Nie ma potu, bez względu na to, jak duży, po prostu wybierz kwotę, którą chcesz wejść do potu, która będzie oparta na twojej ręce w stosunku do tych wokół ciebie. Odwrotnie, jeśli lubisz trzymać swoje karty premium na wczesnych etapach ręki, to nadal to robić. Jaki jest rozmiar potu? Mogą dzwonić z jakąś ręką, która może okazać się słaba i zgięta, zamiast widzieć, że idziesz do domu z wielką ręką. Bardzo mała część z was nie może pomóc, ale mam nadzieję, że pokonasz go do uderzenia i uciekniesz z czymś – w końcu to jest cały punkt tej gry.

Ile ślepców widzisz? Nie – ale na pewno wiesz, że są trzy ślepe i że te trzy ślepe są równe ślepej początkowej. Kiedy zaczynasz czuć się bardziej komfortowo z tym, jak ludzie działają wokół ciebie, możesz zacząć podnosić mniejsze garnki – i będzie bezpiecznie zakładać, że twój przeciwnik zawsze rozważy, co zrobić w sytuacji głowy. Jest to bardziej zabawne niż heads-up, jeśli twój styl gry jest taki, że lubisz grać w ręce z dużym prawdopodobieństwem zakończenia heads-up, a następnie grać w ten sposób na L (lub NL).

(Nie ma minimalnego, maksymalnego lub określonego rozmiaru potu w języku angielskim.) Jednak będziesz o tym wiedział i podniesisz się preempcyjnie. Gdy gracze w garnku zgadzają się nie dzwonić, lub zdecydować, że jesteś dobry na pracę, garnek jest wielkością, którą wcześniej podniósł. Po kilku rękach jednak, twój przeciwnik zda sobie sprawę, że musi się złożyć, jeśli uda ci się wejść na front.

Tak więc, gdy dzwoni do ciebie od przeciwnika, twoja ręka niekoniecznie będzie tak silna, jak wtedy, gdy po raz pierwszy trafiłeś do dużego garnka. Ułatwiasz sobie czytanie tylko wtedy, gdy blufujesz całym swoim asortymentem.

Rosalva Mallory Asked question 20 listopada, 2023
Add a Comment
Write your answer.