Kolejna nominacja dla twenty one pilots!

twenty one pilots zostali nominowani do kolejnej nagrody! Dodatkowo, wystąpią we wtorek na gali American Music Awards! Przeczytajcie wszystkie szczegóły w naszym newsie.

twenty one pilots zostali po raz kolejny nominowani do MTV European Music Awards! W tym roku będą walczyć po raz trzeci o zwycięstwo w kategorii Best Alternative z:  

  • Fall Out Boy
  • Panic! At The Disco
  • The 1975
  • Thirty Seconds To Mars

Głosować można na stronie:

Gala odbędzie się 4 listopada w Bilbao (Hiszpania) i będzie transmitowana na żywo na polskim MTV. Tego dnia zespół ma koncert w Sunrise, na Florydzie, więc raczej nie pojawi się na gali.

Przypominamy, że twenty one pilots zdobyli już 3 statuetki MTV EMA w kategoriach: Best Alternative (2015, 2016) i Best Live Act (2016). Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwo!

 


9 października twenty one pilots wystąpią na gali American Music Awards (AMAs) i wykonają na żywo Jumpsuit!

Gala AMAs rozpocznie się 10 października o 2 w nocy naszego czasu i będzie transmitowana w amerykańskiej telewizji ABC. U nas nie będzie oficjalnego streamu ale na pewno pojawią się filmiki z występu.

W tym roku twenty one pilots nie są nominowani w żadnej kategorii, w 2016 roku zdobyli dwie nagrody w kategoriach: Favorite Duo/Group – Pop/Rock i Favorite Artist – Alternative Rock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.