[KONKURS] Rozdajemy Trench i gadżety twenty one pilots

Od premiery Trench minął już ponad tydzień, a już jutro zaczyna się amerykańska część trasy The Bandito Tour. Za to nasz fanpage na Facebooku ma już 11,000 polubień! Z tej okazji mamy dla Was konkurs. Co jest do wygrania?

Co musicie zrobić?

Tym razem musicie wykazać się niemałą kreatywnością. Motywem przewodnim konkursu jest VULTURE [SĘP]. Musicie pokazać nam sępa w formie dowolnej. Może to być rysunek, zdjęcie, a może nawet cosplay! Wygrywa najlepiej wykonany lub najbardziej kreatywny sęp.

Co możecie wygrać?

Nagrodzimy trzy osoby.

 1. Trench na winylu + kupon zniżkowy 20 zł do naszego sklepu + naklejki
 2. Trench na CD + kupon zniżkowy 15 zł
 3. Naklejki + kupon zniżkowy 10 zł

Co jeszcze musicie wiedzieć?

 1. Zgłoszenia przesyłajcie mailowo na contact@twentyonepilots.pl, wpisując w temacie “Konkurs – [imię i nazwisko]”, np. “Konkurs – Jan Kowalski”.
 2. W treści maila musi znajdować się Wasz adres do wysyłki ew. nagrody, a w załączniku praca konkursowa. Zgłoszenia bez nazwiska, adresu i prac nie będą rozpatrywane.
 3. Na Wasze sępy czekamy do końca października.
 4. Biorąc udział w konkursie udzielasz zgody na przetwarzanie w.w. danych osobowych. Dane osobowe nie będą używane w jakimkolwiek innym celu niż na potrzeby konkursu.
 5. W konkursie mogą brać udział osoby powyżej 18 roku życia i osoby poniżej 18 roku życia za zgodą opiekuna prawnego.
 6. Prace będące plagiatem, lub nienależące do osoby zgłaszającej będą automatycznie dyskwalifikowane.
 7. Akceptujemy jedynie prace stworzone na potrzeby konkursu, a nie stworzone np. miesiąc temu jako fanart.
 8. Jeśli zwycięzca nie potwierdzi akceptacji nagrody w ciągu 2 dni roboczych, zastrzegamy sobie prawo do wyboru kolejnego zwycięzcy.
 9. Biorąc udział w konkursie udzielasz zgody na opublikowanie swojej pracy na www.twentyonepilots.pl, www.twitter.com/TOP_Poland i www.instagram.com/twentyonepilots.pl.
 10. Wyniki zostaną ogłoszone wraz ze zwycięskimi pracami na www.twentyonepilots.pl, a zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo 1 listopada 2018.

NOWOŚĆ!

W naszym sklepie pojawiły się przypinki 37 mm w dwóch wersjach! Już dzisiaj możecie zamówić przypinki Dej Troncz lub Local Banditos w cenie 5 zł.

[su_posts template=”templates/teaser-loop.php” posts_per_page=”2″ post_type=”product” taxonomy=”product_cat” tax_term=”372″ tax_operator=”AND”]

Dodatkowo, tylko dzisiaj i jutro (15/16.10), możecie użyć kodu DARMOWAWYSYLKA przy składaniu zamówienia, a za dostawę nie zapłacicie NIC!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.