[KONKURS] Wygraj 2 bilety na specjalny koncert w Londynie!

Pamiętacie nasz artykuł o tajemniczym koncercie poprzedzającym amerykańską i europejską trasę, który odbędzie się w Londynie już 12 września? Dziś, kiedy na naszej stronie wybiły 2 miliony odwiedzin, mamy zaszczyt ogłosić wyjątkowy konkurs, w którym zwycięzca zgarnie aż 2 bilety na londyński koncert A Complete Diversion w O2 Academy Brixton!

Ważne informacje przed wzięciem udziału w konkursie:

NAGRODĄ W KONKURSIE SĄ DWA BILETY NA KONCERT TWENTY ONE PILOTS W LONDYNIE, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 12 WRZEŚNIA 2018 ROKU W 02 ACADEMY BRIXTON.

ORGANIZATORZY KONKURSU, TJ.  TWENTYONEPILOTS.PL NIE POKRYWAJĄ KOSZTÓW PRZEJAZDU I NOCLEGÓW.

BILETY SĄ IMIENNE I NIE MA MOŻLIWOŚCI ODDANIA NAGRODY INNEJ OSOBIE, A TYM BARDZIEJ SPRZEDAWANIA BILETÓW.

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZGŁOSZENIA – WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ MÓGŁ WYKORZYSTAĆ BILETÓW? NIE BIERZ UDZIAŁU W KONKURSIE I NIE ODBIERAJ SZANSY INNYM.

KONKURS OTWARTY JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA UCZESTNIKÓW POWYŻEJ 15 ROKU ŻYCIA.

Konkurs będzie podzielony na dwa etapy:

Pierwszy, rozpoczęty wraz z dzisiejszym postem i nieco łatwiejszy, w którym zaobserwujecie konieczne do wzięcia udziału media społecznościowe i playlisty

oraz drugi, bardziej skomplikowany, o którym przeczytacie w dalszej części postu.

Aby stać się uczestnikami konkursu, wykonaj następujące kroki:

Warunkiem odbycia się drugiego etapu jest doprowadzenie twenty one pilots do TOP5 na polskim Spotify, dlatego Waszym głównym zadaniem będzie streamować tak długo, aż osiągniemy rekord! Dopiero w tym momencie ogłosimy kolejny, drugi etap.

W etapie drugim zacznie się prawdziwa zabawa. W dniu podbicia polskiego Spotify, o godzinie 21:00 na naszych mediach społecznościowych pojawią się elementy układanki, które będziecie musieli złożyć w całość, aby poznać ostateczne polecenie konkursowe. Zaznaczamy, że nie ujawnimy, na których z naszych mediów społecznościowych elementy wspomnianej układanki się znajdą. Dokładnie przeszukujcie nasz Facebook, Twitter Instagram. Będziecie mieli dokładnie 21 minut na wykonanie zadania. Jak wiecie, w odniesieniu do nadchodzącej płyty, kilkakrotnie pojawiał się motyw grupy matematyków Bourbaki. W związku z tym, jedyną wskazówką, jaką możemy zdradzić już teraz to to, że… będziecie coś liczyć.

Etap drugi kończy się w dniu jego ogłoszenia o 21:21 naszego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.