NOWA PIOSENKA JUŻ W TYM TYGODNIU? [AKTUALIZACJA]

twenty one pilots wrócili, mamy nowe logo, nowe kolory, nowe informacje. Ale to nie wszystko. Wiele tajemniczych wskazówek wskazuje na to, że to właśnie w tym tygodniu usłyszymy…

Nową piosenkę!

twenty one pilots nareszcie, w mniej tajemniczy niż dotąd sposób (bo za sprawą oficjalnych mediów społecznościowych), dali znaki życia w Internecie!

Wszystko miało początek w piątek, około godziny 14:04, gdy osoby zapisane na newsletter zespołu otrzymały email o tytule Are you sleeping?, a w nim tajemniczy gif przedstawiający oko.

[su_custom_gallery source=”media: 3210″ target=”blank” width=”470″ height=”1260″ title=”never”]

Parę minut później dostaliśmy informację od osób, które po raz pierwszy zarejestrowały się na newsletter we wspomniany piątek. Potwierdzenie subskrybcji zaopatrzone było w nowe logo, w charakterystycznych, żółtych barwach.

 

Dziś zespół po raz pierwszy od ponad roku (!) był aktywny na swoich social mediach. Pojawiły się posty na facebooku, Instagramie, twitterze, YouTubetumblrze zespołu.

Zespół pokazał także nowe logo:


Nagłówek na Twitterze również uległ zmianie. Dotychczasowe słowo “SILENCE”, które widniało na profilach zespołu przez ponad rok zostało zakryte. Teraz, na nowym headerze, widzimy tylko literkę “E”:

Wygląd zmieniły też m. in. profile na [su_lightbox type=”image” src=”https://twentyonepilots.pl/wp-content/uploads/2018/07/IMG_2326.jpg”]Spotify[/su_lightbox] i Soundcoud. Co ciekawe, ekipa twenty one pilots zapomniała zaktualizować fanpage zespołu na [su_lightbox type=”image” src=”https://twentyonepilots.pl/wp-content/uploads/2018/07/IMG_2327.jpg”]Facebooku, na którym wciąż widzimy zdjęcia z hiatusu[/su_lightbox].

Strona zespołu, która obecnie wygląda tak:

Ponadto w kodzie strony możemy znaleźć “upcoming dates“, co oznacza tylko jedno: prędzej czy później zespół ogłosi trasę koncertową.

W paru miejscach na świecie pojawiły się tajemnicze billboardy! Podejrzewamy, że na dniach pojawi się ich znacznie więcej!

W São Paulo tworzony jest wielki mural na budynku!

Pojawiają się też powoli informacje o nowej muzyce!

Co o tym wszystkim sądzicie? Usłyszymy nowy utwór w czwartek (piątek naszego czasu)?


[AKTUALIZACJA – 10.07]

Dostaliśmy kolejny filmik od twenty one pilots!


Oko otworzyło się. W tle widzimy  m.in. nowe logo, jeźdźca i osoby rzucające coś, co wygląda jak konfetti. Jak myślicie, czy są to fragmenty nowego teledysku?

Ekipa twenty one pilots obudziła się i zaktualizowała [su_lightbox type=”image” src=”https://twentyonepilots.pl/wp-content/uploads/2018/07/IMG_2357.jpg”]wygląd fanpage zespołu na Facebooku[/su_lightbox]. Teraz wszystkie social media zespołu są w nowej kolorystyce!

Zaskoczyły nas też posty na Instagramie Warner Music Poland! Z niecierpliwością czekamy na to, co wytwórnia ma w zanadrzu dla fanów.

Dodatkowo pojawił się nowy billboard w Australii i mural we Włoszech.

A na sam koniec mamy dla was specjalny kod na snapa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.