Nowa piosenka Tylera! // UPDATE_02

W sieci pojawiła się nowa, wcześniej nieudostępniona piosenka z No Phun Intended – solowej płyty Tylera, którą nagrał w czasach licealnych. Jak trafiła w ręce fanów? Przeczytajcie w rozwinięciu!

@ultrawafflehous udało się zdobyć płytę ze starymi piosenkami Tylera. Plik przez chwilę był dostępny w wysokiej jakości na portalu clyp.it, jednak z niewiadomych przyczyn zniknął. Piosenka Going Down jest dostępna na YouTube, ale w razie czego udostępniamy ją również bezpośrednio na naszej stronie (patrz niżej).

 

Posłuchajcie Going Down:

Leah obiecała na twitterze, że wrzuci link na Dropbox, z którego każdy będzie mógł pobrać pliki (w tym piosenki w znacznie lepszej jakości niż dostępne dotychczas). Czekamy z niecierpliwością! Oto tracklista, którą już niedługo otrzymamy:

UPDATE_01

Jeden z naszych grupowiczów zauważył, że w metadanych album, z którego pochodzi piosenka Going Down widnieje jako “The Early Days”, a nie jako “No Phun Intended”, jak informowała Leah. Pozostaje więc zadać pytanie: co za tajemniczy krążek otrzymała użytkowniczka Twittera? Czy był to prywatny zbiór Tylera czy może album, o którym żaden z nas dotąd nie słyszał?

UPDATE_02

W Internecie pojawiły się piosenki z “The Early Years” wrzucone przez Leah, w tym tajemnicze “Track_07″.

Track_07

I z dedykacją od administracji Save w dużo lepszej jakości.

A na koniec, dla wytrwałych, mamy linki do ściągnięcia albumu: (1) (2).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.