Nowy utwór na horyzoncie!

Tyler Joseph poinformował za pośrednictwem swojego Twittera o pracy nad nowym utworem. Co wiemy na temat nadchodzącego kawałka?

Ku zaskoczeniu fanów (niespełna 50 minut temu) Tyler pojawił się na Twitterze, by zostawić pięć nowych tweetów dotyczących nadchodzącej piosenki. Już niedługo będziemy mieli okazję ją usłyszeć!

 

ciągle w trakcie pisania,
ale ta konkretna [piosenka] powinna chyba wyjść właśnie teraz

 

pierwsza piosenka z gitarą elektryczną, jaką kiedykolwiek napisałem.
myślę, że jest prosta, ale dająca nadzieję.

 

dajcie mi kilka dni na jej dopracowanie.
z doświadczenia wiem, że dobrze jest unikać deadlinów. tweetowanie o tym utworze to presja dodana, nie jest jeszcze skończony.

 

chciałbym przeznaczyć część dochodu z utworu na rzecz organizacji charytatywnej crew nation. umożliwia ona wsparcie finansowe dla ludzi pracujących w branży muzycznej, pozbawionych obecnie pracy

 

nikt nie wie kiedy branża koncertowa stanie na własne nogi. spotkałem mnóstwo fantastycznych ludzi pracujących w venues i podróżujących z zespołami. mam nadzieję, że z pomocą tej piosenki będziemy w stanie pomóc części z nich

Nie możemy doczekać. Jak myślicie, o czym będzie utwór?

One thought on “Nowy utwór na horyzoncie!

  1. Wydaje mi się, że będzie nawiązywał do obecnej sytuacji. Siedzenie w domach bo inaczej „potwór” nas dopadnie. Plus pewnie jakieś wersy o RO 🙂 Oczywiście w interpretacji Tylera zapewne będzie to złoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.