Przedstawiamy: opaski koncertowe The Bandito Tour Łódź

Pamiętacie nasze opaski koncertowe z okazji koncertu twenty one pilots w Warszawie? Okazały się one takim hitem, że nie wyobrażamy sobie koncertu w Łodzi bez nich! Gdzie je dostać? Czytajcie dalej!

Opaski możecie już teraz zamawiać w naszym nowiutkim sklepie! Są one dostępne w przedsprzedaży w cenie 10 zł + przesyłka (list ekonomiczny polecony).

Tylko zaraz… Jak one wyglądają? Tajemnica! Bardzo limitowana liczba opasek jest dostępna w promocyjnej cenie 8 zł. Zamawiacie w ciemno, płacicie mniej! Projekt opasek zostanie ujawniony dopiero po zakończeniu akcji promocyjnej w przyszłym tygodniu, a cena wróci do standardowego 10 zł.

Dodatkowo, mamy dla Was wielki powrót opasek koncertowych z 2016 roku! Ich liczba również jest ograniczona, więc spieszcie się z zamawianiem.

Przypominamy, że opaski dostępne są na razie wyłącznie w przedsprzedaży. Oznacza to, że zostaną one wyprodukowane i wysłane dopiero po osiągnięciu minimalnej ilości zamówień i zaksięgowaniu wpłat. Może to potrwać ok. miesiąca. Potem opaski będą wypuszczane pulami aż do koncertu (albo i dłużej?).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.