Tour de Columbus | The Basement + nagranie koncertu!

Za nami koncert w klubie “The Basement”, który wczoraj, 20 czerwca rozpoczął krótką trasę Tour de Columbus po rodzinnym mieście Tylera i Josha. Mamy dla Was relację z występu i pełne nagranie koncertu!

Mimo, że był to występ dla stosunkowo niewielkiej publiczności (klub mieści około 300 osób), Tyler i Josh zrezygnowali ze spotkań z fanami/meet&greet. Samo przejście (klik) z samochodu do budynku The Basement również przebiegło błyskawicznie.

Setlista wyglądała następująco:

N A G R A N I A

Heavydirtysoul  WDBWOTV Screen/The Judge Tear in My Heart Truce ・’Old school drum battleTrees & przemowa Tyleraleaving the basement + ・snapchat Josha・ig stories: JoshJordan, Jenna, Michael

G A L E R I A ・Z D J Ę Ć

LIVE SHOWS ・ TOUR DE COLUMBUS: 20.06.2017 @ The Basement, Columbus, OH, USA [MQ’s]
MISCELLANEOUS PHOTOS ・ VARIOUS PICTURES: Taken by fans
MISCELLANEOUS PHOTOS ・ VARIOUS PICTURES:  Twitter

PEŁNE NAGRANIE KONCERTU

EDIT // Wygląda na to, że M&G odbyło się dziś! twenty one pilots udzielili również wywiadów lokalnym stacjom radiowym, zdjęcia poniżej, miłego oglądania!

źródło zdjęć & filmów: jvzmlnebIurrykatiesingrewind, bIanktapes, topupdating, singrewindhnb6458, polrize, TourDeCassidy, ansley_archuleta10, thatgirl_dre, andreonair, StephanieOwenz, 1975addie, emilyfranco24, BriAltStation, lesleyjames, RADIORANDYNlNECRIMEShcldingntoyouanqelsonfireanqelsonfireCD1025FM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.