Tour de Columbus [aktualizacja!]

twenty one pilots ogłosili trzy cztery pięć koncertów w swoim rodzinnym Columbus! Poznajcie wszystkie szczegóły nadchodzących koncertów i gdzie zdobyć bilety!

Wszyscy myśleliśmy, że po wyczerpującej trasie koncertowej twenty one pilots nareszcie udadzą się na zasłużone dłuższe wakacje. Jak zwykle jednak nas zaskoczyli! Po serii koncertów na arenach i stadionach, tym razem chłopaki ogłosili, że dadzą trzy cztery pięć koncertów w Columbus, Ohio, w trzech czterech pięciu bardzo specjalnych miejscach.

[aktualizacja 30.03 14:00] Wczoraj został dodany czwarty koncert! 

[aktualizacja 30.03 23:50] Przed chwilą został dodany kolejny koncert! Informacje poniżej 

[aktualizacja 16.06] O supportach przeczytacie na samym końcu newsa

Krótka trasa po Columbus rozpocznie się 20 czerwca w klubie “The Basement“, który mieści raptem 300 osób! Część z was pewnie kojarzy ten klub z teledysku do Ode to Sleep. 

twenty one pilots grali wielokrotnie w “The Basement”, ostatni raz 11 stycznia 2013 roku – był to sekretny koncert z okazji wydania Vessel. Filmiki z tamtych koncertów możecie obejrzeć na naszej playliście twenty one pilots @ the basement.

Drugi koncert odbędzie się dzień później, w Newport Music Hall, które mieści ok. 1700 osób. twenty one pilots również mieli już okazję tam grać. Podczas jednego z koncertów w 2011 nagrali parę filmików, które możecie obejrzeć na tej playliście na ich oficjalnym kanale.

Trzeci koncert odbędzie się w Express Live!, które możecie kojarzyć jako “The LC Pavilion“. To miejsce może pomieścić od 2200 do 5200 fanów, w zależności od tego czy zespół zagra na zewnątrz czy w klubie.

W “LC” została nagrana część teledysku do Car Radio! Tu możecie obejrzeć jak powstawał teledysk.

W 2015 roku z okazji RSD (Record Store Day) zostało wydane “The LC LP”, vinyl w kształcie Ohio, na którym znalazły się nagrania z koncertu w “LC”.

Tu możecie obejrzeć cały koncert z LC z 2013 roku.

Z “LC” wiąże się też słynny baner “Power to the Local Dreamer”, zawisł on w 2012 roku po tym jak twenty one pilots wyprzedali swój pierwszy koncert w tym miejscu.

Znaleźliśmy dla was parę starych tweetów zespołu promujących koncerty w tych miejscach!

The Basement:

Newport Music Hall:

Express Live! (LC Pavilon):


Sprzedaż biletów rusza 31 marca, a przedsprzedaż “fan biletów” 29 marca (np. na ticketmaster.com) i będzie ona dostępna wyłącznie dla mieszkańców USA powyżej 13 roku życia. twenty one pilots postanowili walczyć z tzw. “konikami” zarabiającymi na sprzedaży biletów po wyższej cenie: aby kupić bilet, należy wprowadzić kod otrzymany smsem. Rozdane będzie 120 kodów na koncert w The Basement, 725 na koncert w Newport Music Hall i 2612 na koncert w Express Live!. Kody będą rozdawane fanom zupełnie losowo!

Wszystkie informacje na temat trasy i sprzedaży biletów znajdziecie w tym filmiku:

Wszystkim, którym uda się zdobyć bilety gratulujemy i życzymy udanej zabawy! To na pewno będą niezapomniane koncerty.

Przy okazji informujemy, że nie mamy żadnych informacji dotyczących jakiejkolwiek dalszej trasy koncertowej.

 


AKTUALIZACJA [30.03 14:00]

Wczoraj twenty one pilots dodali kolejny koncert do trasy Tour De Columbus! Koncert odbędzie się 25 czerwca w Schott (Jerome Schottenstein Center), które może pomieścić ok. 18.800 fanów! Zespół miał okazję zagrać koncert w Schott 18 września 2015 roku na trasie koncertowej BlurryfaceTour 2015.

Bilety na ten koncert będą mogły zdobyć wszystkie osoby, które zarejestrowały się na przedsprzedaż. Przypominamy, że na koncert będą mogli wejść jedynie legalni rezydenci USA, jeśli więc zarejestrowaliście się na przedsprzedaż i dostaniecie kod to nie kupujcie biletu, ponieważ będziecie mogli nie dostać się na salę koncertową.


AKTUALIZACJA [30.03 23:50]

Dosłownie przed chwilą twenty one pilots dodali kolejny koncert! Odbędzie się on 24 czerwca w Nationwide Arena. Arena ta może pomieścić ok. 18.500 osób i jest jedynym miejscem, gdzie twenty one pilots jeszcze nie grali! 


AKTUALIZACJA [16.06]

Ogłoszono supporty na część trasy! Razem z twenty one pilots zagrają:

Wciąż nie podano supportów na dwa najmniejsze koncerty w The Basement i w Newport Music Hall.

5 thoughts on “Tour de Columbus [aktualizacja!]

  1. ciekawe kiedy będą w polsce….. a i napiszcie swoja teorie na temat nowego albumu TOP bo na yt jest po angielsku a u mnie z angielski slabo a chce cos wiedziec na ten temat…

    1. Zajmujemy się wyłącznie publikowaniem newsów. Nie zajmujemy się teoriami i innymi spekulacjami. Jak będą oficjalnie informacje to na pewno wrzucimy newsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.