TRACKLISTA TRENCH + INFO O OKŁADCE

Mamy dla Was nową dawkę informacji na temat nadchodzącego albumu TRENCH! W nocy, na serwisie TIDAL, wraz z leakniętym utworem Levitate, pojawiła się okładka, która prawdopodobnie zawiera oficjalną tracklistę. Znamy również autorkę zdjęcia, które było bezpośrednią inspiracją do stworzenia wyżej wspomnianej okładki nowej płyty! Zapraszamy do rozwinięcia newsa!

To była pełna emocji noc. Na serwisie TIDAL pojawiła się nielegalnie udostępniona piosenka Levitate wraz z okładką, która prawdopodobnie zawiera pełną tracklistę TRENCH! Wygląda na to, że nadchodzący album będzie zawierał czternaście nowych utworów, a będą nimi:

Jumpsuit
Levitate
Morph
My Blood
Chlorine
Smithereens
Neon Gravestones
The Hype
Nico and The Niners
Cut My Lip
Bandito
Pet Cheetah
Legend
Leave The City

Ponadto, fanom zespołu udało się ustalić, jaka fotografia pełniła podkład graficzny do okładki TRENCH. Autorką zdjęcia jest ukraińska fotograf,  Tatyana Zherebtsova.

O oficjalnej premierze Levitate poinformujemy Was za pośrednictwem oddzielnego posta, w którym znajdziecie linki do odsłuchania. Niecierpliwym polecamy wyszukiwarki, Google nie gryzie.   Jednocześnie prosimy, aby  dyskusja na temat utworu toczyła się wyłącznie pod postem na naszej grupie, o tutaj.

PS. Jak wrażenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.