Wiemy o kim jest… “Formidable”

Po premierze “Scaled and Icy” posypało się mnóstwo teorii dotyczących tego, komu poświęcona została piosenka “Formidable”. Była to kwestia dość sporna, w zależności od tego, czy interpretacji dokonywano na płaszczyźnie lore, czy życia prywatnego wokalisty. Tyler postanowił w wywiadzie dla Charts przerwać milczenie i skomentować wątek. Kogo dotyczy “Formidable”? Zapraszamy do czytania.“Tak naprawdę mówię w niej o mojej żonie, Jennie. To jej ulubiony utwór z albumu. Skomponowałem go z gitarą akustyczną. Nigdy wcześniej nie napisałem piosenki miłosnej o kimś, na kim tak bardzo mi zależy, wyobrażając sobie, że przytulam osobę, która bez problemu mogłaby mnie zniszczyć w każdym momencie, gdyby tylko tego chciała. Zabawne, że pytasz, czy jest o mojej córce, czy żonie, ponieważ myślę, że utwór doskonale wpisuje się w oba koncepty. Są to dwie kluczowe osoby w moim życiu”

Dodatkowo, w wywiadzie dla MTV Music UK, Tyler przyznał, iż uważa “Formidable” za utwór, z którego jest najbardziej dumny, ponieważ “różni się od czegokolwiek, co do tej pory stworzyli”.

Skoro Tyler oficjalnie przyznał, że „Formidable” dotyczy osób, które kocha, a zwłaszcza Jenny (a o Jennie jest również TIMH, [patrz: sheS A CARVER]), możemy wysnuć konkluzję, iż miłość jest dla artysty lękiem reprezentowanym w Demie przez dystrykt Sacarvera. Miłego popołudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.