WillOtheWisp – WORDLESS – debiutancki singiel fana twenty one pilots!

Już jest! WillOtheWisp “WORDLESS”: posłuchaj nowej piosenki WillO!

WillOtheWisp kończy rok milczącym krokiem! Wokalista prezentuje długo wyczekiwany nowy singiel “WORDLESS”.

WillOtheWisp wydał singiel, którym zaskoczył słuchaczy swoją dojrzałością oraz charyzmą, której mogliby pozazdrościć starsi koledzy i koleżanki po fachu. Sporo słuchaczy doszukuje się podobieństw pomiędzy wspomnianym artystą, a zespołem twenty one pilots. Co ciekawe, muzyk przyznaje, że jest wiernym fanem zespołu!

Pierwszym efektem jego prac w studio jest singiel “WORDLESS“, który WillOtheWisp stworzył wraz z Kamilem Baszakiem ze studia RASTOOL. Utwór otwiera nowy rozdział w karierze artysty – singiel traktuje o rozterkach w byciu ocenianym i niedocenianym. “WORDLESS” to również ukłon w stronę fanów, a jednocześnie idola WillO – Tylera Josepha.

“Napisałem ten utwór jakieś trzy lata temu. Byłem na imprezie i poczułem ogromną potrzebę opisania momentu, w którym otoczenie ocenia Cię i jednocześnie nie docenia Twojej osoby. Nie mam pojęcia co więcej powiedzieć na temat tego utworu, czuję, że jestem z nim mocno związany i nie mogę się doczekać, by zagrać go na żywo na scenie… Mam nadzieję, że Wam się spodoba ~(<>.;;;.<>)~”

Do piosenki powstał teledysk, który w luźny sposób niesie za sobą uniwersalny przekaz, że ważne jest bycie sobą, nie zwracając uwagi na komentarze innych czy ogólnie przyjęte normy. Ujęciami do teledysku zajął się Bartosz Gusztab z 25 punktów.

Jak Wam się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.