Wszystko o premierze Trench!

Po miesiącach oczekiwań nareszcie możemy usłyszeć w całości nową płytę twenty one pilots! Gdzie możecie ją usłyszeć, a gdzie kupić? Wszystko znajdziecie w naszym newsie.


Zgodnie z oczekiwaniami, po północy pojawiła się oficjalnie nowa płyta twenty one pilots “Trench”!

Na Trench znalazło się 14 piosenek, a cała płyta trwa 56 minut. Tak prezentuje się tracklista:

1 Jumpsuit 03:58
2 Levitate 02:25
3 Morph 04:19
4 My Blood 03:49
5 Chlorine 05:24
6 Smithereens 02:57
7 Neon Gravestones 04:00
8 The Hype 04:25
9 Nico and the Niners 03:47
10 Cut My Lip 04:43
11 Bandito 05:31
12 Pet Cheetah 03:18
13 Legend 02:53
14 Leave the City 04:40

Producentem płyty jest Paul Meany, którego znamy z zespołu Mutemath. Paul wrzucił w nocy zdjęcie ze studia oraz podziękowania za współpracę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Happy Release Day(ish)! I know some of you heard it already and I’m so appreciative of the amazing responses I’ve been sent the past few days. Thanks so much everyone! Special thanks to Tyler for believing I was the right guy to let into Trench and help with construction. It was the project of a lifetime and I’d never been more excited to work on anything! So honored!!! It’s a thrill to see the work from the past year finally make its way to you and yall seem to be diggin it. There’s so many people i could thank and should note, but I’ll try to space it out when I share more about the whole experience in the coming months. For now tho, I hope you enjoy the listen! #twentyonepilots #trenchalbum

Post udostępniony przez Paul Meany (@paulmeany)

#TRENCH już po godzinie znajdował się (i znajduje nadal) w trendach na Twitterze oraz podbija światowe Playlisty! Obserwujcie nasz Twitter, gdzie na bieżąco udostępniamy wszelkie nowości z nowego świata twenty one pilots, jakim jest TRENCH!Praktyczne informacje

Gdzie można posłuchać Trench?

  • Spotify

Gdzie można kupić Trench?

Trench będzie można kupić w stacjonarnych sklepach sieci Empik czy MediaMarkt.

Oczywiście płytę można też zamawiać przez Internet:

Jak wam się podoba nowa płyta? Jaka jest wasza ulubiona piosenka? Podzielcie się z nami waszymi przemyśleniami w komentarzach!

3 thoughts on “Wszystko o premierze Trench!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.