04.05.2019 – Meksyku ciąg dalszy!

Bieganie po ulicach, okrzyki z samochodu i kupowanie nielegalnego merchu (w maskach). Czym twenty one pilots zaskoczyli fanów w Meksyku?

Kiedy wydaje nam się, że nie wymyślą niczego bardziej zaskakującego niż poprzednio, piloci szybko utwierdzają nas w błędnym przekonaniu. Wczorajsze wydarzenia w Meksyku są tego dowodem. Zaczęło się niewinnie – od tweeta Josha na temat wiecznego zmęczenia. Perkusista zdradził, że od około 2011 roku, jedyny czas, kiedy On, Tyler i Mark (dyrektor kreatywny zespołu) nie czują się zmęczeni to moment, kiedy śpią. Jako administracja TOP Polska silnie utożsamiamy się z tym stwierdzeniem.

 

Chwilę później na snapchacie Josha pojawiło się nowe selfie w masce meksykańskiego zapaśnika. Nie wiedzieliśmy wówczas, co nas czeka. Poranek chłopaków był dość pracowity – udzielili wywiadu dla Alfa 91.3 FM oraz wystąpili w ekskluzywnym koncercie dla zwycięzców uczestników konkursu organizowanego przez radio. To właśnie podczas secret show, część fanów miała okazję po raz pierwszy wysłuchać “Smithereens” na żywo. Niestety zgodnie z naszymi informacjami, w sieci nie pojawią się nagrania z występu.

Późnym wieczorem zaczęły pojawiać się nagrania przedstawiające dwójkę muzyków przy straganach z… nielegalnym merchem. Tyler i Josh, jak gdyby nigdy nic, postanowili wyjść na ulice Meksyku w maskach zapaśników i przy okazji zaopatrzyć się w wysokiej jakości odzież, której nie znajdą w swoim oficjalnym sklepie. Wiemy, że kupili koszulki, na których nadrukowana była przerobiona grafika plakatu, który zwyciężył w jednym z ich konkursów organizowanych przy współpracy z Creative Allies. A skoro o plakatach mowa, gorąco zachęcamy Was do oddawania głosów na prace zgłoszone w tegorocznym konkursie! Znajdziecie je tutaj!

 

Setlista utworów zagranych w Palacio de los Deportes prezentowała się następująco:

Dodatkowo, Josh zagrał solo The White Stripes – ‘Seven Nation Army‘:

A Tyler… Odgrywał scenę rodem z filmu Charlie (2011) z okrzykiem “21 pilots 4lyfe!”

Jak myślicie, czy sprzedawca na targu wiedział komu sprzedaje koszulki?

Fotografie (wyróżniająca+w prezentacji setlisty): Brad Heaton

One thought on “04.05.2019 – Meksyku ciąg dalszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.