1.05.2019 – arena monterrey, monterrey, mexico

Po krótkiej przerwie od koncertowania, twenty one pilots zawitali w Meksyku! Zespół spędzi tu cały tydzień, a już wczorajszy koncert przyniósł wiele zmian. Jakich? Zapraszamy do dalszej części newsa!

Najważniejsze zmiany, jakie zaszły to przede wszystkim te dotyczące setlisty. Zespół nie zagrał utworu “Cut My Lip”, ale zadebiutował z piosenką “The Hype”. Ku uciesze fanów, pojawiła się także “Truce” w formie… karaoke!

 

Twenty One Pilots doskonale wiedzą jak podgrzać atmosferę. Przed samym koncertem wiele emocji wzbudziło nagranie jednej z fanek, której udało się uchwycić kilka minut soundchecku. Podczas prób twenty one pilots grali piosenki takie jak wspomniana wcześniej “The Hype”, “Legend”, “Tear in My Heart”, “Migraine” czy uwaga… “Smithereens”. Zespół udostępnił za pośrednictwem swojego Instagrama kilka fotografii wykonanych podczas prób przed koncertem:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

mexico invited us over for the week • just walked off stage in monterrey • here are some photos from rehearsal earlier today • ||-//

Post udostępniony przez twenty one pilots (@twentyonepilots)

To nie wszystko. Na IG stories Jenny (żony Tylera) pojawiło się zdjęcie wykonane podczas facetime, które byłoby całkiem normalne, gdyby nie fakt, że twarz wokalisty zasłoniło ogromne bitmoji. Jak to bywa w fandomie, fani doszukiwali się ukrytego znaczenia i wielu z nich trafnie przewidziało, że Tyler ma nową fryzurę. Owszem – ma. Irokeza! Czyżby szalony mohawk był głównym powodem, dla którego Tyler przez większość koncertu paradował w nakryciach głowy?

 

One thought on “1.05.2019 – arena monterrey, monterrey, mexico

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.