[Akcje koncertowe] Głosujemy na najlepszą akcję!

Po długich naradach zawężyliśmy listę potencjalnych akcji na koncert w Łodzi do czterech. Na jakie pomysły wpadli polscy fani?

Po pierwsze chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które nadesłały swoje pomysły na akcje koncertowe. Były one niesamowicie kreatywne, a wybranie tylko kilku było trudnym zadaniem. Poniżej przedstawiamy wybrane przez nas akcje.

 1. Marta C. – Czaszki na My Blood
  • Podczas piosenki My Blood każdy założy drukowaną, papierową maskę czaszki (zawiązaną na sznurek lub gumkę), podobnie jak w teledysku. Wzór czaszki będzie przez nas udostępniony do pobrania i samodzielnego wydrukowania, a także będziemy rozdawać gotowe maski przed koncertem. 
 2. Julia N. – Bandany
  • Na wybranej piosence (do ustalenia, wstępnie Levitate) zawiązujemy sobie na twarzy chusty czy bandany w stylu Banditos.
 3. Aleksandra D. i Zosia L. – Reprezentacja każdej ery
  • Tutaj obie dziewczyny wpadły na podobny pomysł. 
   Na wybranej piosence (do ustalenia) sektory C-F podświetlałby białe kartki (Self-Titled/RAB), B-T niebieskie (Vessel), S-O czerwone (Blurryface), a płyta żółte (Trench), aby zaprezentować każdą erę. Każdy sektor będzie miał swojego “lidera”, który zajmie się dystrybucją kartek.
 4. Julia E. – Glowsticki na Neon Gravestones
  • Podczas Neon Gravestones rozświetlamy arenę różnokolorowymi glowstickami. Można je kupić samodzielnie, byłyby także rozdawane przed koncertem przez ochotników.

Na swoje ulubione akcje możecie głosować do 26 grudnia, 23:59. Można wybrać maksymalnie dwie akcje, i maksymalnie dwie akcje zostaną wykonane na koncercie. Wyniki zostaną ogłoszone po świętach.

[yop_poll id=”1″]

Dodatkowo, przypominamy, że bierzemy udział w międzynarodowym The Bandito Tour Project. Projekt polega na tym, że przyklejamy na latarkę w telefonie żółtą karteczkę i podczas Nico & The Niners włączamy latarkę.

9 thoughts on “[Akcje koncertowe] Głosujemy na najlepszą akcję!

 1. Super pomysły, jednak nie jestem za czaszkami na My Blood, ponieważ dużo osób nosi okulary i ani to nie będzie wyglądać dobrze ani tacy ludzie nie będą się czuli komfortowo…

 2. Myślę, że pomysł z kolorami każdej ery będzie cool. Pokaże to, że pamiętamy o początku zespołu i arena będzie ładnie wyglądała haha

 3. Czy przy tak minimalnej przewadze jest szansa na to aby wykonać obie akcje? ( neon Gravestones i kolory każdej ery)

 4. Wszędzie są światełka. Nudne się już to robi. Maske można przyłożyć do buzi nie trzeba zakładać gumki ze
  Chciałbym żeby to wygralo

 5. O matko znowu te świecidła. Ile można? Już wolę maski fajnie to będzie wyglądać jak Tyler będzie robić z nami solo. Szkoda że nic ze spiewaniem nikt nie wybrał ale z tym mogłoby być gorzej . Ja jeszcze wezmę różę na koncert żółta

 6. A czy nie będzie problemu z wniesieniem glowstickow na arenę? Różnie ochrona do wszystkiego podchodzi….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.