Akcje koncertowe na The Bandito Tour w Łodzi

Z lekkim opóźnieniem, ale decyzja w końcu została podjęta i możemy ogłosić akcje na koncert twenty one pilots w Łodzi! Koniecznie przeczytajcie, co musicie przygotować.

Jako że różnica głosów była niewielka, postanowiliśmy zrealizować na koncercie w Atlas Arenie dwie akcje.

Akcja 1

Pierwszą z nich jest pomysł Julii. Zaproponowała ona użycie różnokolorowych glowsticków na Neon Gravestones. Można je kupić samodzielnie, byłyby także rozdawane przed koncertem przez ochotników.

Akcja 2

Drugą akcję wymyśliła Marta. Podczas piosenki My Blood każdy założy drukowaną, papierową maskę czaszki (zawiązaną na sznurek lub gumkę), podobnie jak w teledysku. Wzór czaszki będzie przez nas udostępniony do pobrania i samodzielnego wydrukowania, a także będziemy rozdawać gotowe maski przed koncertem. 

Jak tylko będziemy mieć gotowy projekt maski do druku, na pewno damy znać na wszystkich social mediach, więc śledźcie nas!

The Bandito Tour Project

Dodatkowo, przypominamy, że bierzemy udział w międzynarodowym The Bandito Tour Project. Projekt polega na tym, że przyklejamy na latarkę w telefonie żółtą karteczkę i podczas Jumpsuit włączamy latarkę.

Udostępniamy!

Żeby akcje się udały, musi o nich wiedzieć jak najwięcej osób. Dlatego prosimy o udostępnianie poniższego plakatu we wszystkich swoich social mediach. Nie zapomnijcie powiedzieć też znajomym, którzy wybierają się na koncert!

4 thoughts on “Akcje koncertowe na The Bandito Tour w Łodzi

  1. Drugi pomysł bardzo nieodpowiedzialny. Nie stwarzajcie niepotrzebnego zagrożenia. Po prostu cieszcie się koncertem.

    Regulamin:
    https://go-ahead.pl/regulamin/

    8. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynów określonych w pkt. 6 i 7, używa elementu odzieży lub przedmiotu do zakrycia twarzy celem uniemożliwienia lub utrudnienia rozpoznania jego osoby, podlega grzywnie nie mniejszej niż 240 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.