Akcje koncertowe – OPENER 2022!

Z lekkim opóźnieniem, ale decyzja w końcu zapadła i możemy ogłosić akcje na koncert twenty one pilots w Gdyni! Przeczytajcie, co musicie przygotować!

Postanowiliśmy zrealizować podczas koncertu na Openerze trzy akcje.

Akcja 1

Pierwszą z nich jest pomysł Oli – zaproponowała założenie czerwonych płaszczy przeciwdeszczowych na No Chances. Utwór nie pojawił się na żadnym dotychczasowym festiwalu (jest na setliście Takeover Tour), dlatego asekuracyjnie planujemy akcję na Saturday, czyli 10. utwór z festiwalowej setlisty. Po zakończeniu piosenki płaszcze zdejmujemy i zabieramy ze sobą do domu / wyrzucamy do kontenerów na plastik.

Akcja 2

Drugą akcję wymyśliła Ewa. Podczas piosenki “The Outside” każdy założy drukowaną, papierową maskę Neda (zawiązaną na sznurek lub gumkę), zalejemy publiczność Nedami, podobnie jak w teledysku.

Wzór maski Neda do pobrania i samodzielnego wydrukowania znajdziecie poniżej, będziemy też rozdawać gotowe maski przed koncertem.

Możecie się też pokusić o wydrukowanie projektu maski 3D Hekreations, który jest dostępny do pobrania za darmo tutaj. Wykonanie takiej maski jest trudniejsze i bardziej czasochłonne, aczkolwiek zrobi efekt!

Akcja 3

Pomysł Katarzyny. Polega na tym, że podczas Shy Away przyklejamy na latarkę w telefonie różową lub niebieską karteczkę i włączamy latarkę.

Udostępniamy!

Żeby akcje się udały, musi o nich wiedzieć jak najwięcej osób. Dlatego prosimy o udostępnianie poniższego plakatu we wszystkich swoich social mediach. Nie zapomnijcie powiedzieć też znajomym, którzy wybierają się na koncert!

 

One thought on “Akcje koncertowe – OPENER 2022!

  1. Hej! Szybkie pytanko. Czy da się gdzieś otworzyć maski neda do pobrania w dobrej jakości? Te udostępnione w powyższym poście nie chcą się otworzyć, mogę zrobić tylko screena, ale obawiam się że wtedy wydrukują się w słabej jakości w punkcie ksero. Jeśli nie da rady to jeszcze spróbuję otworzyć na moim lapku staruszku i powiększyć, wtedy powinno być git tak myślę… dzięki z góry 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.