[KONKURS] Wygraj 2 bilety na Opener!

Zgodnie z obietnicą mamy zaszczyt ogłosić konkurs, w którym zwycięzca zgarnie aż 2 bilety na Opener, pozwalające na uczestnictwo w Festiwalu (w dniu, kiedy zagra zespół twenty one pilots), a mianowicie 30 czerwca 2022!

Wygraj bilet dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej!

Ważne informacje przed wzięciem udziału w konkursie:

NAGRODĄ W KONKURSIE SĄ DWA BILETY NA FESTIWAL MUZYCZNY OPENER, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 30 CZERWCA 2022 ROKU W GDYNI.

ORGANIZATORZY KONKURSU (TJ.  TWENTYONEPILOTS.PL) NIE POKRYWAJĄ KOSZTÓW PRZEJAZDU I NOCLEGÓW.

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZGŁOSZENIA – WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ MÓGŁ WYKORZYSTAĆ BILETÓW? NIE BIERZ UDZIAŁU W KONKURSIE I NIE ODBIERAJ SZANSY INNYM.

KONKURS OTWARTY JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA UCZESTNIKÓW POWYŻEJ 15 ROKU ŻYCIA.

OSOBY PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA PROSZONE SĄ O ZAŁĄCZENIE PODPISANEJ ZGODY RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO DO ZGŁOSZENIA KONKURSOWEGO (do pobrania tutaj).

Konkurs składa się z dwóch etapów:

ETAP 1: Zaobserwuj nasze media społecznościowe + wyślij FanArt + screeny potwierdzające obserwacje.

– Polub @TwentyOnePilotsPolska na Facebooku,

–  Zaobserwuj @TOP_Poland na Twitterze,

– Zaobserwuj @twentyonepilots.pl na Instagramie,

– Zaobserwuj @twentyonepilotspl na Tiktoku,

– Zasubskrybuj twenty one pilots Polska na YouTube.

– Wyślij screeny z obserwacjami oraz autorski FanArt* (rysunek, zdjęcie, grafika komputerowa, wszystko, co można zamknąć w formie graficznej / formacie .png / .jpg) związany z twenty one pilots na nasz e-mail: twentyonepilotspolska@gmail.com.

* W przypadku pojawienia się uzasadnionych podejrzeń co do wykorzystania cudzej pracy, Twenty One Pilots Polska zastrzega sobie możliwość wykluczenia uczestnika z udziału w konkursie.

ETAP 2: Głosowanie na IG Stories na najlepszą pracę.

W etapie drugim zacznie się prawdziwa rywalizacja. 26 czerwca, o godzinie 21:00, opublikujemy Wasze prace na Instagram Stories wraz z możliwością wielokrotnego głosowania (jedna osoba może głosować na kilka prac). Na uzyskanie jak największej ilości głosów będziecie mieć 24 godziny. 27 czerwca 2022 o godzinie 21:00 wyniki oraz zwycięzca zostaną opublikowane w oddzielnym poście na twentyonepilots.pl.

Głosowanie odbędzie się 26 czerwca 2022 o godzinie 21:00 na Instagram Stories konta @twentyonepilots.pl. Wyniki oraz zwycięzcę poznamy dzień później, tj. 27 czerwca 2022 o godzinie 21:00.


Drogi uczestniku! Twoje prace graficzne mają szansę zostać uwzględnione w fanowskim albumie, który zamierzamy przekazać zespołowi przed/po koncercie w Gdyni. Jeżeli chcesz, aby Twój FanArt znalazł się w albumie, dodaj informację o tym w e-mailu zgłoszeniowym. Otrzymasz wówczas adres, na który możesz przesłać pracę w formie fizycznej. Jeżeli praca nie dotrze do administracji na czas (został tylko tydzień!), wydrukujemy ją dla Ciebie i wkleimy do albumu.

WYNIKI KONKURSU

 

Z 653 GŁOSAMI ZWYCIĘŻYŁA PRACA KINGI!

Gratulujemy! Skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania nagrody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.