ARTØPIA | aktualizacja!

twenty one pilots postanowili uhonorować artystów tworzących Clique Art i zorganizowali wernisaż ich prac.

Wernisaż odbędzie się 23 czerwca w Nationwide Arena, gdzie twenty one pilots zagrają dzień później koncert na swojej lokalnej trasie Tour De Columbus. Na wystawie znajdzie się Clique Art z całego świata!

Management twenty one pilots szukał najlepszych prac w Internecie i skontaktował się bezpośrednio z artystami, którzy wysłali im swoje prace na wystawę. Jeśli wasza praca ma się pojawić na Artøpii to dajcie nam znać w prywatnych wiadomościach.

Dla wszystkich, którzy nie mogą pojawić się w Columbus, zostanie zorganizowany stream na Facebooku zespołu. Transmisja ma się rozpocząć 23 czerwca o godzinie 1:00 EST. Niestety na razie nie podano czy będzie się to działo po południu czy przed południem. Naszym zdaniem będzie to po południu, czyli o 19:00 naszego czasu. Przed rozpoczęciem transmisji wrzucimy jeszcze tweeta z przypomnieniem.

Jeśli jesteście ciekawi, którzy artyści wystawiają swoje prace to zobaczcie tego tweeta Hometown Clique.

Po odbyciu się wernisażu spodziewajcie się obszernej relacji na naszej stronie!

AKTUALIZACJA!

Mamy przyjemność was poinformować, że na wystawie będzie reprezentowane polskie clique! Gratulujemy sukcesu Karolinie, której jedna z prac pojawi się w Columbus! Jeśli jesteście ciekawi to już teraz możecie zobaczyć jej  prace na instagramie i na twitterze. Jeszcze raz gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.