DMAORG.INFO – tłumaczenie listu 022 03MOON 18

Dobry wieczór! Przychodzimy do Was z tłumaczeniem drugiego listu, który pojawił się na dmaorg.info 18 marca 2022. Serdecznie zapraszamy do rozwinięcia newsa i życzymy miłego czytania!Czym jest ta rzecz? To urządzenie? Ten podarunek? Swego rodzaju neurologicznym połączeniem lub rozszerzeniem, psychokinetyczną bronią?

To jakiś absurd.

Dlaczego podarowano go mnie? Dlaczego jestem jedyną osobą, która może to opanować? Czy dlatego przeżyłem? Mój mózg pracuje na przyspieszonych obrotach, kiedy czekam tu, na skałach – wpatrując się w ciemność. Czekając aż nasze pochodnie ujrzą odbicie – sygnał, na który kazał mi czekać.

To dziwnie znajome uczucie. Nie tyle ukłucia w dłoń, co siły zaprzęgowej. Czułem już to wcześniej. Czy stąd biorą się plotki rozbrzmiewające w najciemniejszych zakamarkach miasta? Legendy i opowieści, które uznawano za mit, inspirowane koszmarami dzieci – opowieści dotyczące tego, do czego Kapłani mogli używać ciał. Ci “zaszczytni” obywatele, którym dane było stać się Gloryfikowanym Zaginiętym – byli opisywani jako dostępne naczynia.

Wszystko zaczyna nabierać sensu.

Wizje, które miewałem: przepełnione krwią, moje sny o lataniu, doświadczenie pozacielesne z jeźdźcem przy rzece, gnijące ciała prowadzących program telewizyjny, przywdziane w szaty postacie dowodzące przeklętym statkiem…

Czy wszyscy zostaliśmy “schwytani” przez kapłanów przy użyciu tej samej techniki? To stąd bierze się ich moc? Są nieśmiertelni czy może żywią się kolejnym ciałem, dając swoim żywicielom drugie życie? Skoro żyję pierwotnym życiem, dlaczego mam zdolność przejmowania kontroli?

Przez cały ten czas myślałem, że walczyłem z samym sobą. A może byłem pod wpływem czegoś innego? Kogoś innego?

Ta mała, osobliwa wyspa uczyniła ze mnie broń. Oboje wierzymy, że możemy użyć jej, by zmienić bieg tej wojny. Teraz musimy wrócić na kontynent, gdzie powinni czekać na nasze przybycie. Dokonamy zniszczeń i odbudowy. Mimo, że minęły lata od ich ostatniej rozmowy, mam nadzieję, że nie stracili wiary w plan niosącego pochodnię.

Ale jak jakakolwiek z tych rzeczy mogła zostać zaplanowana?

Clancy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.