DMAORG.INFO / UPDATE_03

Począwszy od aktywności Tylera na Instagramie, przez znikanie zdjęć poprzedzających okres hiatusu na Facebooku, a na aktualizacji strony dmaorg.info kończąc – sporo się dzisiejszej nocy wydarzyło. Co udało nam się odkryć?




W związku z nieukrywaniem się Josha w mediach społecznościowych, sporo fanów utożsamiało hiatus z trwającą ponad rok nieaktywnością Tylera. Wczorajsze wydarzenia, jakie miały miejsce na Instagramie,  Facebooku i stronie dmaorg.info to początek momentu, w którym możemy spokojnie napisać, że okres ciszy dobiega końca.

Zacznijmy jednak od początku. Wyobraźcie sobie, że prowadzicie konto fanowskie, na którym od czasu do czasu udostępniacie zdjęcia ukochanego zespołu. Nagle, jego wokalista lajkuje zdjęcie schodów po ponad roku nieaktywności w mediach społecznościowych. Zawał i palpitacje serca gwarantowane. Doświadczyła tego właścicielka konta imhalfasoul na Instagramie, której Tyler postanowił sprawić niespodziankę:

Mimo, że zaledwie jeden like doprowadził fanbase twenty one pilots do szaleństwa, zespół postanowił nie poprzestać na dostarczaniu emocji i na Facebooku zaczęły znikać posty z 6 lipca 2017 roku. Tak jest, mamy na myśli fotografie słynnego [su_lightbox type=”image” src=”https://twentyonepilots.pl/wp-content/uploads/2018/06/tenor.gif”]oka[/su_lightbox], które zamykało się przed okresem hiatusu.

UPDATE STRONY DMAORG.INFO

Na stronie DEMY pojawiło się nowe zdjęcie zatytułowane 017 07MOON 17 z podpisem  __n_ot_myo_nly_fri_en d nawiązującym do utworu Truce.

Plik fotografii posiada nieprzypadkową nazwę 2018_514_3_8.jpg, która to, wklejona w miejsce Violation Code (15398642_14) w adresie http://dmaorg.info/found/15398642_14/clancy.html, tworzy nowy odsyłacz do pliku audio o tej samej nazwie. Jest to fragment piosenki, w którym słyszymy słowa:

[su_quote]So did they obey you?[/su_quote]

[su_audio url=”https://twentyonepilots.pl/wp-content/uploads/2018/06/2018_514_3_8.m4a”]

Jest to pytanie, które prawdopodobnie odnosi się do fragmentu tekstu w Holding On To You:

[su_quote cite=”Holding On To You”]Fight it, take the pain, ignite it

Tie a noose around your mind

Loose enough to breath fine and tie it

To a tree tell it, you belong to me, this ain’t a noose

This is a leash and I have news for you

You must obey me[/su_quote]

Oprócz tego, fanom udało się rozszyfrować słowo, które może kryć się za liczbami w nazwie 2018_514_3_8.  Jeśli każdej literze alfabetu przyporządkujemy liczbę (A – 1, B – 2, C – 3, itp.), 20, 18, 5, 14, 3 & 8 utworzą słowo trench (okopy, rów). Byłaby to nieistotna informacja, gdyby nie fakt, że po zastąpieniu Violation Code (15398642_14) w adresie http://dmaorg.info/found/15398642_14/clancy.html słowem trench, otrzymujemy odnośnik, który odsyła do tego samego pliku, co wspomniany wyżej adres.

http://dmaorg.info/found/trench/clancy.html

To jednak nie wszystko. Radzimy zwrócić uwagę na ilość znaków “_” w __n_ot_myo_nly_fri_en d. Jest ich dokładnie siedem. Licząc od dnia publikacji fotografii, siódmy dzień wypada w piątek, 6 lipca czasu amerykańskiego (7 lipca u nas). Oddzielone “fri” od słowa friend może być kolejną wskazówką odwołującą się do piątku, a jeśli dodać do tego fakt, że 6/7 lipca mija dokładnie rok od początku hiatusu, możemy się spodziewać kolejnych niespodzianek właśnie w tym okresie.

Jak myślicie, co to będzie? Czy możemy spodziewać się premiery którejś z nowych piosenek, o których pisaliśmy wcześniej?

One thought on “DMAORG.INFO / UPDATE_03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.