Nowa muzyka twenty one pilots już niedługo

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo usłyszymy nie jedną, lecz dwie nowe piosenki twenty one pilots! Jak się nazywają? Kiedy zostaną wydane? Czytajcie dalej.

Obiecaliśmy sobie, że na twentyonepilots.pl nie będziemy publikować żadnych informacji niepochodzących bezpośrednio z oficjalnych źródeł, jednak w tym przypadku nie mogliśmy się powstrzymać.

Grupa fanów twenty one pilots operująca na Reddicie i Discordzie dokonała przełomowego odkrycia w sprawie nowej muzyki zespołu.

W systemie ISRC (International Standard Recording Code – międzynarodowy system identyfikacji utworów muzycznych i teledysków) zostały zarejestrowane dwie (cztery?) nowe pozycje z reperatuaru twenty one pilots. Pierwsza z nich nosi tytuł Jumpsuit, a druga Nico And The Niners.

Utwory można odnaleźć na stronie PPL, czyli brytyjskiej agencji zajmującej się ISRC. Obie piosenki wymienione są podwójnie, lecz wszystkie mają unikalne kody ISRC, co prawdopodobnie oznacza, że będą im towarzyszyć teledyski. Zostaną one opublikowane przez Warner Music UK, tak jak wcześniejsze wydawnictwa zespołu. Na razie nieznana jest długość utworów.

This slideshow requires JavaScript.

System ISRC jest zaufanym źródłem informacji, więc powyższe doniesienia możemy uznać za absolutnie prawdziwe. Nie jest to żadna fanowska teoria. Przypominamy jednak, że w najbliższym czasie może zwiększyć się częstotliwość powstawania „tajemniczych” kont na Twitterze i YouTube – nie są one absolutnie powiązane z zespołem i nie należy przywiązywać do nich żadnej wagi.

Oba tytuły mogą nawiązywać do symboliki znajdującej się na stronie dmaorg.info. Nico And The Niners odwołuje się prawdopodobnie bezpośrednio do dwukrotnie wymienionego NICO [su_lightbox type=”image” src=”http://dmaorg.info/found/15398642_14/img/09906c7b7508/3lurr.gif”]w najnowszym gifie[/su_lightbox], który znalazł się na stronie, natomiast The Niners do dziewięciu kręgów, które możemy dostrzec [su_lightbox type=”image” src=”http://dmaorg.info/found/15398642_14/img/28e10163fd3c/_ti_su_p.png”]na tej grafice[/su_lightbox]. Drugi tytuł, Jumpsuit może mieć związek z kombinezonem, który: a) noszą mieszkańcy/pracownicy DEMY / b) miał na sobie Clancy w momencie [su_lightbox type=”image” src=”http://dmaorg.info/found/15398642_14/img/c72347067926/ba_dge.jpg”]ucieczki[/su_lightbox]. Więcej o Dema możecie przeczytać w tym artykule.

Dodatkowo, kilka dni temu użytkownik Reddita podający się za pracownika pewnej amerykańskiej stacji radiowej zdradził, że nowy utwór twenty one pilots został dostarczony do siedziby radia na iPodzie. Zabieg ten miał zapobiec ewentualnemu wyciekowi piosenki przed jej oficjalną premierą, tak jak było w przypadku Fairly Local i Heathens. Komentarze na Reddicie nie są jednak rzetelnym źródłem informacji, więc potraktujemy to z przymrużeniem oka.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Tylera i Josha, a potem tylko szykować się na premierę nowej muzyki. Cieszycie się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.