Tylko u nas! Wygraj nową płytę twenty one pilots [KONKURS!]

Marzy Ci się zdobyć nową płytę twenty one pilots zaraz po jej światowej premierze? Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się jak to zrobić!

Gratulujemy Justynie G. wygranej!


Aby zgarnąć album, wystarczy udzielić odpowiedzi na jedno pytanie:

Kiedy zostanie wydana nowa płyta twenty one pilots?

Osoba, która jako pierwsza prawidłowo obstawi dzień, miesiąc i rok światowej premiery płyty zdobędzie nowy album na CD + ekskluzywny merch w przedsprzedaży. Jeśli nikomu nie uda udzielić się poprawnej odpowiedzi, osoba, która będzie najbliżej, zgarnie nowy album na CD.

[su_lightbox_content id=”#popup” background=”#333333″ color=”#FFFFFF”]

  1. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie, a zwycięzca poinformowany mailowo, po ogłoszeniu oficjalnej daty premiery płyty przez twenty one pilots na www.twentyonepilots.com.
  2. Nagroda zostanie wysłana na adres podany przez zwycięzcę po oficjalnej światowej premierze płyty.
  3. Jeśli zwycięzca nie poda adresu do wysyłki nagrody w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników, wygrana przechodzi na kolejną osobę.
  4. W przypadku, jeśli dana nagroda wyprzeda się przed podaniem adresu przez zwycięzcę, zwycięzca ma prawo do rezygnacji lub wyboru innej nagrody rzeczowej w podobnym przedziale cenowym.
  5. Na potrzeby konkursu musisz udzielić zgody na przetwarzanie następujących danych osobowych: imienia i nazwiska, adresu e-mail i, w przypadku wygranej, adresu do wysyłki nagrody. Twoje dane nie będą nigdzie udostępniane ani przetwarzane w jakimkolwiek innym celu i zostaną permanentnie usunięte z naszej bazy po zakończeniu konkursu.
  6. W konkursie mogą brać tylko osoby pełnoletnie i małoletnie (po ukończeniu 13 roku życia) za zgodą opiekuna prawnego, niezwiązane w żaden sposób z administracją twentyonepilots.pl.
  7. Zgłoszenia przyjmujemy do końca dnia 31.07.2018, chyba że data wydania płyty zostanie oficjalnie ogłoszona wcześniej. W takim przypadku za datę zakończenia przyjmowania zgłoszeń przyjmujemy 23:59 dnia poprzedniego.
  8. Jednej osobie przysługuje tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania formularza przez daną osobę więcej niż raz z różnymi odpowiedziami, uczestnik zostaje zdyskwalifikowany.

[/su_lightbox_content]

[su_lightbox type=”inline” src=”#popup”]>Zasady konkursu<[/su_lightbox]

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij poniższy formularz!

Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.