[KONKURS] Wygraj 2 bilety na koncert w Londynie: AKTUALIZACJA

Pierwszy etap naszego konkursu, w którym walczycie o bilety na koncert w londyńskim O2 Academy Brixton trwa! Tymczasem, mamy dla Was małą aktualizację, a raczej SPORĄ zachętę. Czytajcie dalej!

Do występu w Londynie zostały niecałe dwa tygodnie. Już teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że na koncercie twenty one pilots wykonają wszystkie piosenki z albumu TRENCH po raz pierwszy na żywo. Tak, dobrze czytacie! Zagrany zostanie nowy album w całości!!!

Według informacji podanych przez Ticketmastera, na koncercie obowiązuje całkowity zakaz używania sprzętów audio/video. Plotki głoszą, że ma to związek z potencjalnie nagrywanym tam teledyskiem, tak jak było w przypadku Car Radio Lane Boy.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu?

Streamujcie My Blood na Spotify! Jeśli piosenka znajdzie się w TOP 5 w polskim rankingu, Ty + Twój partner/rodzic/przyjaciel/babcia będziecie mieli szansę zgarnąć podwójną wejściówkę na koncert!

Pamiętajcie, że liczą się odtworzenia z jak największej ilości kont. Namawiajcie więc do słuchania swoich znajomych, rodziny i kółka różańcowe.

Nie dasz rady jechać na koncert? To nic! Mamy też niespodziankę dla fanów uziemionych w naszej ojczyźnie. Dołączcie do naszego twitterowego stream party już dzisiaj i jutro o godz. 21:00 i zgarnijcie: koszulki, vlepy i opaski koncertowe!

Więcej szczegółów znajduje się na naszym Twitterze. Używajcie hashtagu #sluchamyMyBlood i bawcie się razem z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.