[KONKURS] Wygraj 2 bilety na specjalny koncert w Londynie! [3 DZIEŃ STREAMING PARTY]

Pierwszy etap naszego konkursu, w którym walczycie o bilety na koncert w londyńskim O2 Academy Brixton trwa! W związku z tym, że chcemy Wam trochę pomóc w doprowadzeniu do II etapu, mamy dla Was drobną zachętę. Czytajcie dalej!

Dzisiejszą noc na Twitterze zalała fala wiadomości z hashtagiem #sluchamyMyBlood. Akcja ma na celu wspomóc uczestników naszego konkursu, w którym zwycięzca ma okazję zgarnąć dwa (!) bilety na ekskluzywny koncert twenty one pilots w Londynie, podczas którego chłopaki zagrają przedpremierowo nowy album TRENCH! Taka okazja może się nie powtórzyć.

Z chwilą opublikowania niniejszego artykułu,  rozpoczynamy 3 dzień imprezy z hashtagiem #sluchamyMyBlood, który będzie trwał CAŁĄ DOBĘ i nie tylko na Twitterze.

 

Oto, co musisz zrobić, aby wziąć udział w ostatecznej rozgrywce:

  • przede wszystkim: słuchaj My Blood na Spotify
  • udostępnij nasz post na Facebooku (liczą się tylko publiczne udostępnienia)
  • tweetuj z hashtagiem #sluchamyMyBlood na Twitterze (im więcej tweetów, tym większa szansa na wygraną)
  • udostępnij ten post na Instagramie (liczą się tylko publiczne udostępnienia) & oznacz nasze konto @twentyonepilots.pl na zdjęciu
  • udostępnij powyższą grafikę informującą o STREAMING PARTY na ig stories i oznacz nasze konto, @twentyonepilots.pl

Zwycięzców 3-dniowego rozdania ogłosimy w poniedziałek, 3 września.

_________________________________________________

Przypominamy, że warunkiem odbycia się drugiego etapu konkursu głównego jest doprowadzenie twenty one pilots do TOP5 na polskim Spotify, dlatego Waszym zadaniem jest streamować tak długo, aż osiągniemy rekord! Dopiero w tym momencie ogłosimy kolejny, drugi etap.

Z jednego konta Spotify zlicza tylko 10 streamów, więc jeśli zależy Wam na wysokim wyniku, namawiajcie rodzinę, przyjaciół, obserwatorów, aby dołączyli do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.