Wyniki konkursów & kolejna szansa na zdobycie biletów na koncert w Londynie

Mamy dla Was wyniki naszych konkursów oraz informację, gdzie jeszcze możecie zdobyć bilety na ekskluzywny, całkowicie wyprzedany koncert twenty one pilots w Londynie! Kto okazał się szczęśliwym zwycięzcą i zgarnął 2 bilety na londyński koncert, a do kogo trafiły koszulki, opaski koncertowe i naklejki? Czytajcie dalej!

Pierwotnym warunkiem uruchomienia drugiego etapu konkursu, w którym mogliście zgarnąć 2 bilety na koncert twenty one pilots w O2 Academy Brixton było doprowadzenie piosenki My Blood do TOP5 w rankingu polskiego Spotify. Aby pomóc Wam w osiągnięciu wysokiego wyniku, nasza administracja postanowiła uruchomić trzydniową STREAMING PARTY, w ramach której dnia drugiego i trzeciego, najbardziej wytrwali słuchacze mieli okazję zgarnąć niedostępne już w oficjalnym sklepie twenty one pilots koszulki z merchu promującego erę Blurryface, niedostępne (jeszcze) opaski koncertowe z pierwszej tury sprzedaży w naszym sklepie oraz naklejki z nowym logiem twenty one pilots.

I chociaż nie udało nam się przebić do TOP5, hashtag #sluchamyMyBlood przez dwa dni pojawiał się w polskich trendach na Twitterze, przesłuchaliśmy My Blood ponad 36,7k razy, fundując Polsce 6 miejsce pod względem ilości odtworzeń piosenki. Niestety, pomimo naszych uwag, że do rankingu wlicza się tylko 10 streamów od jednego użytkownika na dobę, sporo osób odtwarzało piosenkę z tego samego konta. Gdyby ilość indywidualnych streamów piosenki wynosiła tyle, co nasz ogólny wynik, bylibyśmy w pierwszej dwudziestce.

W związku z Waszym zaangażowaniem i wytrwałym wspieraniem zespołu, postanowiliśmy zmienić zasady gry i uruchomić II etap konkursu. Po zakończeniu 3 dnia STREAMING PARTY, administracja strony zapadła się pod ziemię, co nie uszło Waszej uwadze. 1 września, do godziny 20:00 nie dawaliśmy znaku życia, by znienacka zaskoczyć Was tajemniczymi wiadomościami na Twitterze. O 20:39 na naszym Instagramie rozpoczęła się relacja live. Kamera skierowana na ekran laptopa ukazywała powtarzający się w pętli teledysk do wersji audio My Blood. Około 20:57 muzyka ucichła i pojawił się komunikat o rozpoczęciu II etapu:

Nie udało Wam się podbić playlist Spotify, ale może uda Wam się podbić naszą skrzynkę e-mailową.

O 21:00 na naszym Instagramie pojawił się post wraz ze wskazówkami do wykonania polecenia z etapu II. Nasz instagramowy live miał na celu odwrócić Waszą uwagę od faktu opublikowania zagadki, co niewątpliwie się udało, lecz nie w przypadku wszystkich! Planowaliśmy zakończyć konkurs o 21:21, ale dosłownie 2 minuty po publikacji postu konkursowego otrzymaliśmy prawidłową odpowiedź! Jej autorami byli Amelia Bernaś i Daniel Korus. To właśnie do tej dwójki powędruje główna nagroda w postaci 2 biletów na tajemniczy koncert twenty one pilots poprzedzający amerykańską i europejską trasę!

Wyniki rozdania STREAMING PARTY znajdziecie tutaj

Ale to nie wszystko… Nie udało Wam się kupić biletów na londyński koncert w przedsprzedaży / zdobyć ich w naszym konkursie? TIDAL & Merlin.pl również mają dla Was bilety oraz zapewniają przelot i hotel. Nie marnujcie okazji, to może być Wasza ostatnia szansa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.