Co z opaskami koncertowymi?

Zamawialiście nasze opaski koncertowe? A może nie zdążyliście? W obu przypadkach ten artykuł jest dla Was!

I tura opasek

Wszystkie opaski zamówione w lipcu zostały rozesłane w tym tygodniu i powinny dotrzeć w piątek lub na początku przyszłego tygodnia.

JEŚLI NIE OTRZYMAŁEŚ/AŚ MAILA O ZREALIZOWANIU ZAMÓWIENIA oznacza to, że nie mogliśmy zweryfikować Twojej płatności lub podałeś/aś błędne dane adresowe. Skontaktuj się z nami mailowo: sklep@twentyonepilots.pl.

JEŚLI OPASKI NIE DOTRĄ DO CIEBIE DO KOŃCA PRZYSZŁEGO TYGODNIA (14.09) skontaktuj się z nami (sklep@twentyonepilots.pl) i spróbujemy namierzyć Twoją przesyłkę.

II tura opasek

W naszym sklepie jest już możliwość zamawiania opasek Bandito Tour, a także bardzo limitowane pozostałości z opasek Emotional Roadshow.

W cenie promocyjnej (9 zł) dostępne są także opaski Emotional Roadshow wyprodukowane w 2016 roku. Mają one zapięcie jednokrotnego użytku (tulejki) i są jakościowo trochę gorsze od nowych opasek.

Nowością w naszym sklepie jest sposób płatności: teraz można płacić przelewem natychmiastowym, kartą, lub PayPalem. Jest także możliwość płatności przelewem tradycyjnym (np. na poczcie). Nie ma i nie będzie możliwości płatności przy odbiorze, a także odbioru osobistego. Wszystkie opaski rozsyłane są listami ekonomicznymi poleconymi.

Opaski będziemy rozsyłać na bieżąco, a o wysyłce będziecie informowani mailowo. Zasypywanie nas pytaniami “gdzie moje opaski” nie przyspieszy Waszego zamówienia, a tylko utrudni naszą pracę. Po wyczerpaniu się naszego magazynu nastąpi przerwa w wysyłkach do czasu, gdy otrzymamy nową porcję opasek, ale możecie być pewni, że wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane.

Opaski będą dostępne aż do koncertu, a nawet dłużej, o ile będzie zainteresowanie.

Jakie inne produkty chcielibyście zobaczyć w naszym sklepie? Przypinki, koszulki, magnesy? Hej jestem Pola, a może fryty bandyty? Dajcie nam znać w komentarzach!

3 thoughts on “Co z opaskami koncertowymi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.