#LocalBanditos: wspieraj twenty one pilots w swoim mieście!

Po bardzo udanej imprezie #sluchamyMyBlood powracamy do Was z kolejnym projektem! Chcecie osobiście zaangażować się w promocję zespołu w naszym kraju? Dołączcie do naszej akcji #LOCALBANDITOS!

Kto może wziąć udział?

Każdy! W szczególności skupiamy się na miastach, z których pochodzą nasi najwierniejsi czytelnicy:

1 Warszawa 11 Rzeszów 21 Rybnik
2 Kraków 12 Białystok
3 Wrocław 13 Bielsko-Biała
4 Poznań 14 Toruń
5 Katowice 15 Olsztyn
6 Gdańsk 16 Gdynia
7 Lublin 17 Kielce
8 Łodz 18 Częstochowa
9 Bydgoszcz 19 Radom
10 Szczecin 20 Sosnowiec

Twojej miejscowości nie ma na liście? Nic straconego! Jeśli uda nam zebrać grupę co najmniej 21 osób z Twoich okolic, dołączymy Was do akcji!

Jeśli chcesz dołączyć do akcji lub zostać pilotem (czytaj dalej), wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj.

Możesz też działać w pojedynkę! Tutaj znajdziesz plakaty gotowe do wydrukowania!

No dobra, ale o co w ogóle chodzi?

Chcemy, żebyście pobawili się w prawdziwych Banditos. Każda grupa będzie miała swojego lidera – pilota. Jeśli chcesz zostać pilotem, zaznacz to przy dopisywaniu się do grupy. Uwaga: żeby zostać pilotem musisz mieć ukończony 17 rok życia! Pilot każdego miasta otrzyma od nas pocztą materiały: taśmy (z logami zespołu oraz albumu TRENCH), wlepy z okładką płyty, wlepy z logo, oraz plakaty 32x48cm.

Najważniejszym zadaniem pilota jest rozdzielenie materiałów pomiędzy członków swojego lokalnego Clique. Kontakt do wszystkich dostaniecie po rozpoczęciu akcji. Pilot koordynuje całą akcją, odpowiada za kontakt z lokalnym Clique i nami, robi hype w hashtagu na Twitterze i Instagramie i zachęca innych do dołączenia do akcji.

Potem zaczyna się zabawa! Waszym zadaniem będzie ozdobienie Waszego miasta. Rozwieszajcie plakaty, wlepy i taśmę  tylko tam, gdzie jest to dozwolone. Jeśli chcecie, możecie poprosić o zgodę np. właściciela osiedlowego sklepu, swoją szkołę, a nawet zawiesić plakat w swoim oknie czy na płocie. Wzór takiej zgody znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że rozwieszanie plakatów w miejscach do tego nieprzeznaczonych jest wykroczeniem!

Wszystkie Wasze działania powinny zostać udokumentowane – róbcie zdjęcia i nagrywajcie filmiki z tego, jak przebiega akcja. Wszystko przesyłajcie do pilota Waszego miasta i wstawiajcie na media społecznościowe z hashtagiem #LocalBanditos.

Jak długo trwa akcja?

Na zgłoszenia czekamy do końca tygodnia, a akcja zacznie się w poniedziałek 24.09.

Bawimy się aż do końca października!

Jakieś pytania?

Jeśli macie jakiekolwiek zarzuty czy wątpliwości co do projektu, nie wahajcie się z nami skontaktować. Jesteśmy dostępni na wszystkich naszych mediach społecznościowych, poprzez FAQ i mailowo: contact@twentyonepilots.pl

Iiiiiii….

Niespodzianka! Najbardziej zaangażowana grupa zostanie odpowiednio wynagrodzona za swoją pracę! Możecie być pewni, że otworzymy dla Was nasz ukryty magazyn z merchem.

Życzymy miłej zabawy i power to the local dreamer! |-/

One thought on “#LocalBanditos: wspieraj twenty one pilots w swoim mieście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.