Nominacje do MTV Europe Music Awards, występ w programie Saturday Night Live i parę innych newsów!

Mamy dla was parę dobrych wiadomości!

image

Twenty One Pilots zostali nominowani do trzech nagród MTV EMA! Mają szansę na wygraną w kategoriach:

  • best US act
  • best live
  • best alternative

Głosować możecie codziennie na tej stronie: tv.mtvema.com/_/twenty-one-pilots

Gala w tym roku odbędzie się 6 listopada w Rotterdamie (Holandia). Nie wiemy czy zespół pojawi się się na gali. Tego dnia chłopaki mają dzień wolny pomiędzy koncertami w Wiedniu i Mediolanie, spędzą go pewnie w podróży.

image

8 października twenty one pilots wystąpią w programie Saturday Night Live razem z Lin-Manuelem Miranda! 

Saturday Night Live (SNL) to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w USA, jest on nadawany co tydzień przez stację NBC na żywo z Nowego Jorku. Twenty One Pilots zagrają pewnie 1-2, może 3 piosenki. Możliwe też, że zobaczymy ich w tle któregoś ze skeczy, ale nic nie obiecujemy! Oprócz chłopaków w programie wystąpi Lin-Manuel Miranda, twórca broadwayowskiego musicalu Hamilton.

image

Josh jest fanem SNL, w kwietniu 2014 roku wybrał się do studia SNL i zrobił sobie na pamiątkę poniższe zdjęcie, żeby móc na nie spojrzeć jak wreszcie zagrają z Tylerem w programie.

imageimageimageimage

Z niecierpliwością czekamy na filmiki z występu twenty one pilots w SNL 🙂

image

Brad Heaton dołączy do zespołu na europejską trasę! 

Pamiętacie piękne zdjęcia z amerykańskiej części trasy ERS? Autor tych zdjęć, Brad Heaton, dołączy do zespołu na całą europejską trasę. To oznacza, że na facebooku/twitterze/instagramie zespołu pojawią się jego zdjęcia z koncertu w Warszawie! Bardzo się z tego cieszymy i nie możemy się doczekać jak wyjdą nasze akcje na jego zdjęciach.

image

Teledysk do Car Radio przekroczył 100 milionów wyświetleń na YouTube! To czwarty teledysk twenty one pilots, który przekroczył tą magiczną liczbę wyświetleń. Na chwilę obecną więcej wyświetleń mają Stressed Out (655.335.334), Heathens (279.507.757) i Ride (212.318.469).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.