Nowa odsłona twentyonepilots.pl!

Z okazji Nowego Roku prezentujemy zupełnie nową odsłonę twentyonepilots.pl! Przenieśliśmy naszą stronę na większy, płatny serwer. Dzięki temu byliśmy w stanie znacznie rozszerzyć zawartość naszej strony i dodać nowe działy. Przeczytajcie, co nowego znajdziecie w naszym serwisie.

 • Galeria zdjęć! W naszej galerii znajdziecie tony najważniejszych zdjęć twenty one pilots. Koncert w Polsce? Snapchat Josha? Mamy wszystko.
 • Możliwość komentowania! Teraz macie możliwość dodania swoich przemyśleń pod każdym pojawiającym się newsem.
 • Nowy system wiadomości! Wiadomości zawsze były ważnym elementem naszej strony. Teraz system FAQ jest o wiele bardziej rozbudowany, a szukanie odpowiedzi ułatwione. Możecie głosować na najlepsze pytania i komentować je, dodawać tagi, zdjęcia i linki!
 • Dział “O Zespole”! Krótka biografia, która była działem “O Zespole” to już przeszłość. Teraz macie dostęp do obszernego życiorysu Tylera i Josha, historii zespołu, dyskografii, informacji o sklepach z merchem i niezliczonych ciekawostek. Dział jest cały czas w budowie!
 • Sekretna podstrona Blurryface’a! Pamiętacie, jak Tyler leaknął całą płytę przed jej premierą? Wskazówki do jej znalezienia były zakodowane. Gdzieś na naszej stronie ukryta jest niespodzianka. Zdołacie ją znaleźć?

Jak podoba się Wam nasza nowa strona? Macie jakieś sugestie? Wyraźcie swoją opinię w komentarzu!

18 thoughts on “Nowa odsłona twentyonepilots.pl!

 1. Strona wygląda naprawdę świetnie, a w dodatku jest opcja dodawania komentarzy *insert praying hands emoji*

 2. Ale cudownie, jestem przeszczęśliwa, że ta strona tak się rozwinęła ♥ już nie mogę się doczekać rozbudowanego działu o cytatach ♥

 3. Bardzo ładnie. Jedyna rzecz, to pytania- rozumiem, że nie będą na głównej stronie tylko w dziale FAQ. Nie widzę poprzednich pytań, czy już nie będą one dodane? Na razie widzę jedno pytanie bez odpowiedzi, możecie napisać jak będzie funkcjonować dział FAQ ( każde pytanie jest dodawane na stronę? Bo widzę, że jest dodane, ale bez odpowiedzi ). Pozdrawiam.

  1. Wszystkie pytania i wiadomości będą w dziale FAQ. Publikują się one automatycznie po wysłaniu i czekają na odpowiedź. Pytania, na które jest już odpowiedź mają obok znaczek “1 odp.”. Można też posortować pytania “z odpowiedzią”. Pytania z poprzedniej wersji strony nie zostaną zaimportowane, ponieważ jest ich ok. 4000 i są w zupełnie innym formacie. Mamy nadzieję, że z tym nowym systemem uda nam się stworzyć wreszcie porządny dział FAQ. 😉

 4. Kocham TWENTY ØNE PILØTS i zrobiłabym wszystko za jeszcze jeden koncert w Polsce albo przynajmniej w Niemczech!!! A i Wasza strona jest super, nawet nie wiedziałam, że w Polsce jest taka popularność TØP ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.