Nowa piosenka twenty one pilots!

Możemy już potwierdzić to, o czym pisaliśmy w nocy na naszym Twitterze. Do sieci wyciekła nowa piosenka twenty one pilots, zatytułowana Heathens.

Piosenkę można przesłuchać między innymi na spotify i tidalu

Uwaga! NIE będziemy podawać na naszej stronie linków do piosenki przed jej oficjalną premierą.

Około 1 w nocy naszego czasu na Reddit pojawił się anonimowy post zawierający link do pobrania piosenki (już usunięty). Oryginalny tytuł pliku to Twenty One Pilots_Heathens (Radio Edit)_ISRC- 1. Tyler miał już doświadczenia z leakniętymi piosenkami – sam wrzucił do sieci przedpremierowo Fairly Local, a także cały album Blurryface.

Pisaliśmy już w kwietniu, że Tyler i Josh potwierdzili pracę nad nową piosenką, która może być soundtrackiem do popularnego latem filmu. Wszystko wskazuje na to, że chodziło o Heathens i film Suicide Squad.

Jakiś czas później doczekaliśmy się odzewu ze strony samego zespołu.

Po przetłumaczeniu z kodu Morse’a, tekst oznacza “TAKEITSLOW”.

Okazało się, że Tyler nawiązywał do Heathens w przeszłości. Poniższe zdjęcia zostały już skasowane z jego Instagrama.

image
image
image
image

A dzisiaj fani z Bostonu mieli okazję usłyszeć Heathens na soundchecku. Czy to znaczy, że już dzisiaj usłyszymy piosenkę w wersji live?

Tekst Heathens przedstawia się następująco:

Według popularnej interpretacji, piosenka opowiada o tym, jak starsi fani zareagowali na przypływ nowych po zdobyciu popularności przez zespół. Zaczęło się wyzywanie od “sezonowców” i “fake fanów”. Tyler jednak potępia takie zachowanie i ostrzega, że nowi fani również mogą mieć swoje problemy i znajdują takie same pocieszenie w muzyce. Nie należy ich pochopnie oceniać.

A Wy co sądzicie o Heathens?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.