Przedpremierowe słuchanie albumu “Clancy” w Warszawie?!

Akcja promocyjna nadchodzącego albumu “Clancy” ruszyła pełną parą. W czasie gdy fani w Berlinie kolejkują przed drugim małym show (organizowanym w ramach *pięciu planowanych koncertów), na social mediach zespołu pojawiła się intrygująca informacja. Wygląda na to, że dostaniemy szereg przyjęć poświęconych przedpremierowemu słuchaniu albumu!

Zgodnie z informacjami, do których udało nam się dotrzeć, Polska znajduje się na liście krajów wymienionych na oficjalnej stronie eventu. Wspomniane przyjęcie ma mieć miejsce w warszawskiej Twierdzy Modlin i odbyć się 23 maja.

Na clancyalbumevent.twentyonepilots.com możemy przeczytać, że w ramach imprezy fani będą mieli niepowtarzalną i wyjątkową możliwość przesłuchania albumu “Clancy” przed przemierą, a także… otrzymać ekskluzywne upominki i przedpremierowo kupić fizyczną kopię albumu. Jeśli to Was nie przekonuje, warto wspomnieć, że event w Polsce to jeden z dwóch na terenie Europy, który będzie miał miejsce na terenie zamku. Szykuje się coś niesamowitego!

Poza tym, że wydarzenie jest oficjalne i organizowane przez Warner Music Poland, na razie nie możemy zdradzić więcej informacji. Każdą zainteresowaną osobę zachęcamy do dołączenia do grupy na Whatsappie, tam pojawi się znacznie więcej wskazówek i informacji. Kliknijcie tutaj, aby dołączyć.

Podekscytowani?

*seria artykułów poświęconych mikro-promocyjnej trasie pojawi się na naszej stronie już wkrótce!

One thought on “Przedpremierowe słuchanie albumu “Clancy” w Warszawie?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.