Sasquatch! Music Festival 2017

W sobotę, 27 maja, twenty one pilots zagrali w ramach festiwalu muzycznego Sasquatch! 2017. Rano przekazaliśmy Wam za pośrednictwem twittera najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia, natomiast w dzisiejszym wpisie znajdziecie kompletne podsumowanie wiadomości, jakie udało nam się zdobyć.

Koncert miał miejsce w The Gorge Amphitheatre, George, WA, USA. Łączna ilość uczestników wyniosła około 27,500.

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Manchesterze, twenty one pilots zrezygnowali z efektów specjalnych wykorzystujących jakąkolwiek pirotechnikę. Rezygnacja z odgłosów eksplozji i strzałów po utworach Heavydirtysoul i Stressed Out była formą uczczenia pamięci ofiar.

Na szczęście tym razem nic – ani wspinaczka Tylera, ani pogoda, która bywa kapryśna – nie wpłynęło na skrócenie występu. Na setliście znalazło się 19 utworów, w tym 3 covery, 3 intro & drum battle. Miłą niespodzianką dla fanów było pojawienie się utworu The Run and Go. Setlista:

INTRO: FAIRLY LOCAL
1. Heavydirtysoul
2. Message Man / Polarize
3. Heathens
4. We Don’t Believe What’s On TV
INTRO: NIGEL
5. Waterfalls (TLC Cover) +
6. Screen
7. The Judge
8. Lane Boy
9. Holding On To You
10. The Run And Go +
11. Jump Around (House of Pain Cover)
12. Ride +
13. Stressed Out
ALTERED INTRO
14. Congratulations (Post Malone Cover) + +
15. Guns For Hands
16. Tear In My Heart
17. Car Radio
DRUM BATTLE
18. Trees + +

IG STORIES:
Josh + + + + + +
Jenna + +

SNAPCHAT:
Josh +

PERISCOPE +

Przed koncertem Josh i Tyler udzielili wywiadu MyMusic_Rx. Z wpisu na Twitterze mogliśmy dowiedzieć się, że piosenką, której słuchają, kiedy są szczęśliwi jest… “The Hamster Dance Song”. Na potrzeby dzisiejszego newsa udało mi się wyszukać wspomniany hit. Znajdziecie go poniżej.

A skoro o słuchaniu muzyki mowa, kilka godzin przed pojawieniem się w George, żona Tylera udostępniła fotografię z samolotu, którym ekipa leciała na festiwal (swoją drogą… ciekawe, czego słuchał Ty?):

Zaktualizowałyśmy galerię zdjęć, w której znajdziecie zbiór udostępnionych w hashtagu  fotografii. Serdeczne podziękowania dla użytkowników twittera: .

27.05.2017 @ The Gorge Amphitheatre, George, WA, USA [MQ’S]
27.05.2017 @ The Gorge Amphitheatre, George, WA, USA [MQ’S]

Pomału do tradycji przechodzi zwyczaj podawania Tylerowi… nietypowych gadżetów podczas Holding On To You. Pamiętacie występ z serem? Podczas Sasquatch wokaliście top towarzyszyła… kaczka.

Jakie stulecie, taki Hamlet. / S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.