Scaled And Icy już w sprzedaży!

Nadszedł dzień na który wszyscy czekaliśmy! Wczoraj, w piątek 21 maja swoją premierę miał czwarty w karierze album Twenty One Pilots, następca wydanej w 2018 roku płyty Trench. Joseph napisał i prawie w całości sam wyprodukował „Scaled And Icy” w jego domowym studiu podczas rocznej izolacji, podczas gdy Dun dogrywał partie perkusyjne na drugim końcu kraju.

Album to owoc „wirtualnej” współpracy obydwu muzyków, przepełniony powszechnie panującymi emocjami towarzyszącymi nam w 2020 roku: niepokoju, samotności, znudzenia, czy wątpliwości dotyczących przyszłości. Duet musiał zrzec się swoich dotychczasowych przyzwyczajeń podczas pracy w studio, co wpłynęło na odważniejsze i bardziej kreatywne podejście do pisania nowej muzyki.

Tracklista:

1. Good Day
2. Choker
3. Shy Away
4. The Outside
5. Saturday
6. Never Take It
7. Mulberry Street
8. Formidable
9. Bounce Man
10. No Chances
11. Redecorate

O 2:00 w nocy z piątku na sobotę miał miejsce ogólnoświatowy koncert online, podczas którego zespół zagrał sześć utworów z nowego albumu: w wersji koncertowej mieliśmy okazję po raz pierwszy posłuchać Choker, Mulberry Street, Shy Away, The Outside, Saturday i Never Take It. Jeśli z jakiegoś powodu nie udało Wam się obejrzeć występu, jest on dostępny online:

W kolejnym artykule rozpiszemy się na temat dotychczasowych teorii na temat nowych piosenek i tego, co zobaczyliśmy na żywo. Jak podoba Wam się album? Macie ulubione utwory? Podzielcie się nimi koniecznie w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.