SHY AWAY STREAMING PARTY

Dziś o 19:00 na Twitterze wydarzy się cos niezwykłego. Szykujemy dla Was cudowne przyjęcie pod szyldem #sluchamyShyAway!

Oto, co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

Screeny udostepnień postów, wszystkich tweetów z hashtagiem #sluchamyShyAway & zasubskrybowania naszych mediów społecznościowych (YouTube, Facebook, Twitter, Instagram) zapakuj w .zip i wyślij na adres twentyonepilotspolska@gmail.com po zakończeniu STREAMING PARTY najpóźniej do niedzieli, 11 kwietnia 23:59. Wykonanie każdego z powyższych zadań gwarantuje punkt.

21 osób z najwyższą ilością punktów i tweetów otrzymają paczkę vlep i nagrodę-niespodziankę stworzoną we współpracy z kimś, kogo z pewnością znacie. Jak myślicie, co czeka na Was w paczkach-niespodziankach?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek, 12 kwietnia 2021.

_________________________________________________

Celem odbycia się konkursu jest doprowadzenie “Shy Away” do możliwie jak najwyższego miejsca na polskim Spotify, dlatego Waszym zadaniem jest streamować, streamować i jeszcze raz streamować! Pokażmy siłę Polish Skeleton Clique.

Z jednego konta Spotify zlicza tylko 10 streamów, więc jeśli zależy Wam na wysokim wyniku, namawiajcie rodzinę, przyjaciół, obserwatorów, aby dołączyli do zabawy! 

*W związku z utrudnieniami spowodowanymi pandemią oraz kapryśnymi niebieskimi smokami, z którymi nawiązaliśmy współprace, wysyłka nagród może przedłużyć się do czerwca 2021. Za opóźnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie!

START: 19:00 / KONIEC: 21:00

GRATULUJEMY! Zwycięzców prosimy o e-mail kontaktowy: twentyonepilotspolska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.