Teledysk do Heavydirtysoul!

Już jest! Po wielu zapowiedziach wczorajszej nocy swoją premierę miał teledysk do Heavydirtysoul. Obejrzyjcie poniżej!

Pierwsze nieoficjalne wzmianki o teledysku pojawiły się, kiedy zespół 16 stycznia opublikował tajemnicze zdjęcie płonącego samochodu. Wydarzenie to rozpoczęło kaskadę coraz to nowszych teorii i poszukiwania wskazówek, które doprowadziły do podejrzenia o kręcenie nowego teledysku do ‘heavydirtysoul’. Detektywistyczne zacięcie w połączeniu z niekończącą się ciekawością skeleton clique sprawiły, że nie trzeba było długo czekać, aby trafić na nieoficjalne nagrania i fotografie prosto z planu teledysku. To właśnie z tych zdjęć dowiadujemy się, że video kręcone było nieopodal stacji benzynowej, w której Tyler zrobił sobie pamiętne selfie opisane słowami ‘gasstationbathroomsiswhereiletyouin’ Nieoficjalne materiały dotyczące teledysku znajdziecie tutaj.

View this post on Instagram

mistermistyeyed.

A post shared by twenty one pilots (@twentyonepilots) on

View this post on Instagram

gasstationbathroomsiswhereiletyouin

A post shared by •|i|• Ø i+! ].[ (@tylerrjoseph) on

4 godziny temu, żona Tylera udostępniła dwie fotografie wykonane podczas kręcenia teledysku, z których dowiadujemy się między innymi, że ujęcia do klipu rozpoczęły się wczesnym rankiem w rodzinnym mieście chłopaków – Columbus – przy ponad 12 stopniowym mrozie. Warto to mieć na uwadze, biorąc pod uwagę chociażby fakt, że Josh gra na perkusji w samej koszulce.


Ciekawostką jest również fakt, że samochód wykorzystany w teledysku do złudzenia przypomina ten, który możemy zobaczyć na okładce no phun intended, czyli solowego albumu Tylera. Przypadek?

edit: poprawka, różowy samochód to Chevrolet Impala, natomiast ten, który widzimy w teledysku to na 99% Cadillac z 1989.

Reżyserem został ponownie jest Andrew Donoho, znany już fanom z teledysku do Heathens. Zgodnie z tym, co napisał na swoim instagramie, teledysk jest zakończeniem ery blurryface.

Heavydirtysoul jest ostatnim teledyskiem z Blurryface. Era ta zaczęła się lodem, a kończy się ogniem. Po zakończeniu trasy koncertowej Emotional Roadshow twenty one pilots prawdopodobnie zaczną pracę nad kolejnym albumem.

Macie już jakieś teorie dotyczące teledysku? Podzielcie się z nami w komentarzu & na grupie!

4 thoughts on “Teledysk do Heavydirtysoul!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.