They say newcomers have a certain smell…

W końcu nadszedł ten dzień! Dzień, w którym oficjalnie możemy przedstawić Wam szczęśliwca… zaraz, zaraz SZCZĘŚLIWCÓW, którym pomyślnie udało się przejść drugi etap rekrutacji i dołączyć do szeregów naszej administracji. Poznajcie świeżo upieczonych banditos!

Wybór nie był łatwy. Już w pierwszym etapie eliminacji mieliśmy spory problem, a zaangażowanie kandydatów wprawiało nas w dosłowne osłupienie. Oto jak nowi admini przedstawili się w listach rekrutacyjnych:

(…) Z zespołem jestem na bieżąco, pewnie dlatego, że są oni dużą częścią mojego życia i nie ma godziny, w której nie sprawdzam co się dzieje w świecie clique. (…) Byłam również w Łodzi, kolejkowałam 20h. (…) Chyba jak każdy wpadłam do tego fandomu, z którego nie ma już wyjścia, jednocześnie dowiadując się wszystkiego, czego się da o chłopakach i ich muzyce (jak pewnie większość obejrzałam dosłownie wszystkie istniejące wywiady i różne przeróbki na yt, tak niestety przeczytałam nawet forest fic, ale nie mówmy o tym). – Wera

Jesteśmy otwarte, zabawne (z chęcią możemy robić za memy i klauny w polskim Clique). (…) Brad Heaton skomentowal tweeta juniora, co oznacza, że mamy z nim dobry kontakt. (…) Warto wspomnieć również o tym, że to w końcu my zaczęłyśmy tą słynną akcję #wearecoward, dzięki której Tyler zmienił swoje profilowe na małą chwilę. (…) Uważamy, że idealnie nadajemy się na to stanowisko, polskie clikkies nas znają i lubią, a twenty one pilots to nasze całe życie. Mamy nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie nasze zgłoszenie. – pozdrawiamy, Blura i Junior ||-//

Jak widzicie, Weronika, Blura (też Weronika) i Junior to silne osobowości i bez wątpienia mocni zawodnicy. Bez problemu wcielą się w rolę banditos przekazujących Wam najważniejsze informacje ze świata Troncz. Trzymajcie kciuki za naszą owocną współpracę i stały rozwój strony.
Tutaj wklej coś ckliwego na zakończenie:

Zmieniamy się i rozwijamy głównie z myślą o Was, naszych czytelnikach. 

PS. Stara administracja nigdzie się nie wybiera, nie ma mowy o emeryturze.
PS2. Możecie pogratulować dziewczynom na Twitterze, ich usernames to: STREAMHDS, tylerjestem & _sahlofolina_
PS3. Możecie też gratulować nam, nasze usernames powinniście znać na pamięć.
PEACE ||-//

One thought on “They say newcomers have a certain smell…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.