Zajrzyj z nami do wnętrza Ned’s Bayou!

W końcu są! Pierwsze fotografie i nagrania z wnętrza sklepu Ned’s Bayou, o którym wstępnie pisaliśmy tutaj. Co nowego pojawiło się w asortymencie pilotów? Zapraszamy do magicznego świata Neda! <{•.•}>

Piłki, czapki z daszkiem, tote bags, nowa capsule kolekcja pełna T-shirtów, bluz i… Ned w całej okazałości jako figurka powstała przy współpracy ze znaną każdemu fanu popkultury firmą Funko Pop! To właśnie w Ned’s Bayou fani mieli okazję na własne oczy ujrzeć przedpremierowo zabawkę, której premiera już wkrótce. Jeśli chcecie zamówić funko-popowego Neda jako pierwsi, wystarczy, że na numer +1 614 389 9196 wyślecie smsa o treści #NEDFUNKO!

Sklep utrzymany jest w #Instagramowym stylu, a w wyjątkowej ekspozycji – oprócz neonowych świateł i ekranów, na których co jakiś czas pojawia się Ned – możemy ujrzeć mnóstwo nawiązań do teledysku “Chlorine” i akcentów, które mogłyby sugerować, że w dekorowaniu wnętrza sporo do powiedzenia miały zarówno żona Tylera, Jenna jak i narzeczona Josha, Debby. Tymczasem Brandon Rike zdradził za pośrednictwem swojego Instagrama sporo informacji:

Dzięki Brandonowi znamy także nazwę playlisty Spotify z utworami granymi w sklepie: Trip Hop / Chill Beets.

 

Jak Wam się podoba?

źródła zdjęć: hypethedunodetopolarizee979WNCIchemicaIbeatpoIarizelivesingrewind

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.